Wyszukiwarka (323 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenia

W naszym katalogu specjalną pozycją są zaproszenia na różne okazje. Te wykonane z ozdobnego, doskonałej jakości papieru karnety są bardzo praktycznym elementem przygotowań do mającego się odbyć wydarzenia. Dzięki zaproszeniom możemy w elegancki i precyzyjny sposób zawiadomić gości o charakterze imprezy lub uroczystości, podać miejsce, w którym będzie się odbywała oraz datę i godzinę jej rozpoczęcia. W zaproszeniu kierujemy też do adresata prośbę o potwierdzenie swojego przybycia, co ze względów organizacyjnych jest bardzo pomocne.


Zaproszenia na różne okazje dotyczyć mogą zarówno bardzo uroczystych wydarzeń, jak i imprez organizowanych dla wąskiego grona przyjaciół. Karnety różnią się więc między sobą stylem, kolorystyką i zawartością. Aby ułatwić Państwu wybór podzieliliśmy je na dwie główne grupy:

·         zaproszenia dla malucha, które obejmują całą paletę wydarzeń ważnych w życiu dziecka, do których zaliczyliśmy: Pierwszą Komunię, Chrzest Święty i Roczek. Do nich dołączyliśmy też zaproszenia na okazje mniej oficjalne, ale istotne zarówno dla bardzo małego dziecka (np. urodzinki), jak i dla młodzieży (wszelkiego rodzaju imprezy towarzyskie, sportowe itp.),

·         zaproszenia na imprezy organizowane przez starszą młodzież i dorosłych. Wśród wyróżnionych przez nas wydarzeń znalazły się osiemnastki, śluby, prymicje, bierzmowanie, urodziny i "okrągłe" jubileusze. W grupie tej znalazły się również zaproszenia ogólne, które łatwo przystosować do każdej okazji tym bardziej, że prezentują szeroki wachlarz wzorów i zachęcających tekstów.

Oferowane przez nasz zaproszenia wykonane zostały różnymi technikami graficznymi i drukowane są przy pomocy maszyn zapewniających wysoką rozdzielczość i jakość ilustracji. Duża ilość wzorów na pewno umożliwi Państwu znalezienie takiego, który będzie najbardziej oddawał charakter planowanego wydarzenia.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie