Wyszukiwarka (48 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki premium

Kartki świąteczne premium Wydawnictwa Czachorowski i s-ka to wyjątkowe projekty o klasycznej szacie graficznej ściśle nawiązującej do Świąt Bożego Narodzenia. Eleganckie karnety ze stonowaną, spokojną stylistyką, oddają uroczysty i intymny klimat nadchodzących dni i radości z narodzin Odkupiciela. Delikatne zdobienia wykonane ze srebrnej lub złotej folii, elementy kompozycji pokryte skrzącym się wielu kolorami brokatem - wszystko ukazuje szacunek do odbiorcy kartek. Nasze kartki świąteczne premium to również pomysł dla firm na złożenie życzeń osobom ze swojego otoczenia biznesowego.


Nasze kartki świąteczne premium - kontakt prawie osobisty        

Kartki świąteczne premium pozytywnie wyróżniają się na tle przekazów rozsyłanych pocztą elektroniczną i SMS-ami. Ukazują stosunek nadawcy do tradycji i do osoby, do której zaadresowana jest kartka. Niosą informację, że w okresie przedświątecznej gorączki nie zapomnieliśmy o odbiorcy życzeń, wybraliśmy karnet o odpowiedniej estetyce i treści przekazu. Wykazując pamięć o osobie obdarowanej wskazujemy, że chcemy wraz z nią cieszyć się Narodzinami i przeżywać okres nadziei na lepsze jutro. Nasze kartki świąteczne premium, oprócz stosowanej dekoracji zawierają również gotowy tekst życzeń, które starannie zredagowaliśmy, mając na uwadze osobisty i emocjonalny stosunek większości naszych rodaków do obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia.

Kartki świąteczne premium jako narzędzie marketingu

Kartki świąteczne premium z nadrukowanymi ładną czcionką życzeniami są gotowe w każdej chwili do wysłania naszym przyjaciołom i członkom rodziny. To również doskonały sposób na podkreślenie charakteru przedsiębiorstwa, więc mogą stać się firmowymi kartami świątecznymi. Wysłanie do pracowników, klientów czy kontrahentów takich kartek będzie dowodem na to, że Państwa przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do kształtowania relacji międzyludzkich i zależy mu na tworzeniu dobrego wizerunku. Nie należy również zapominać o wartości marketingowej takiego gestu, która polega na stworzeniu atmosfery zobowiązania. Partnerom po otrzymaniu pięknych kartek Państwa firma będzie dobrze się kojarzyła, co może mieć wpływ na szereg podejmowanych w ciągu roku przez nich decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie