Wyszukiwarka (30 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Życzenia wielojęzyczne

Kartki świąteczne z życzeniami w wielu językach pozwalają podzielić się swoją radością z nadchodzących wspaniałych dni z osobami, które nie znają naszego ojczystego języka. W czasach znacznego skrócenia odległości dzięki Internetowi i poczcie elektronicznej rośnie w znaczącym tempie liczba kontaktów międzynarodowych zarówno w sferze prywatnej, jak i służbowej. Kartki świąteczne z życzeniami w wielu językach wprowadzają element tradycyjnego świętowania Bożego Narodzenia i przenosi je ponad narodowymi granicami.


Wielojęzyczne kartki świąteczne ułatwiają międzynarodową komunikację

Wielojęzyczne kartki świąteczne w formie karnetów ozdobione są tradycyjnymi motywami świątecznymi, wśród których prym wiedzie wizerunek pięknie udekorowanej choinki. Grafika wykonana jest różnymi technikami oraz nierzadko wzbogacona brokatem lub złoceniami. Staraliśmy się, żeby prezentowały odpowiedni poziom artystyczny oraz wysoką jakość wykonania. Mamy nadzieję, że nasze wielojęzyczne kartki świąteczne wzbudzą pozytywne uczucia u osób nimi obdarowanych i sprawią przyjemność z powodu otrzymanych życzeń. Oto przykładowe teksty:

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Joyeux Noël et Bonne Armee

Merry Christmas and a Happy New Year

Foliz Navidad y Próspero Año Nuevo

Buon Natale e Felice Anno Nuovo

Frohe Weihnachten und ein Gutes Neues Jahr

Kartki świąteczne w kilku językach prywatne i służbowe

Kartki świąteczne w kilku językach ułatwią komunikację z przyjaciółmi mieszkającymi w innych krajach. Mamy nadzieję, że umieszczone na nich symbole w postaci choinek z gwiazdami, pięknie udekorowanych bombek czy zimowe pejzaże pozwolą wspólnie przeżywać radość z narodzin Jezusa w betlejemskiej stajence. Kartki świąteczne w kilku językach zbliżą nas z osobami mieszkającymi nawet wiele tysięcy kilometrów, a w przypadku kontaktów służbowych wprowadzą w nie ciepło i serdeczność w duchu Bożego Narodzenia.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie