Wyszukiwarka (93 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, który przypada 8 marca każdego roku, ma przypominać o znaczeniu i roli kobiet we współczesnym świecie. Świętowaniu towarzyszą życzenia, bukiety kwiatów oraz upominki, którymi są wtedy zasypywane przez mężów, pracodawców i kolegów. Do najpopularniejszych należą kartki na Dzień Kobiet, słodycze oraz drobne ozdoby. Dzień Kobiet to okazja do okazania im szacunku i wdzięczności za wszystko co robią dla swojej rodziny, a także za osiągnięcia na polu zawodowym.


Dzień Kobiet - krótka historia święta

Za początek tego święta uznaje się rok 1857, kiedy to pracujące w fabryce bawełny kobiety zorganizowały strajk, domagając się krótszego dnia pracy oraz takiego samego wynagrodzenia, jakie otrzymywali mężczyźni. Pierwsze obchody Dnia Kobiet odbyły się 28 lutego 1909 r. w Stanach Zjednoczonych. Okazją do zmiany statusu kobiety stała się rewolucja przemysłowa, a później I i II wojna światowa. Początek XX wieku zmusił kobiety do podjęcia pracy w zakładach przemysłu ciężkiego oraz zajęcia wszystkich opustoszałych po wymarszu mężczyzn na wojnę stanowisk. Współczesna kobieta to człowiek silny zarówno w pracy, jak i w domu. Dzień Kobiet to okazja do okazania szacunku dla jej pracy.

Dlaczego wysyłamy kartki na Dzień Kobiet?

Kartki na Dzień Kobiet wysyłamy lub osobiście wręczmy, by przekazać paniom nasze uczucia i wyrazy wdzięczności za ich obecność w naszym życiu. Matkom dziękujemy za opiekę i wychowanie, żonom za miłość i wspólne podejmowanie rodzinnych obowiązków, siostrom za lojalność i siostrzane uczucia, partnerkom i narzeczonym za chęć spędzenia z nami wspólnego życia. Jednym słowem jest za co dziękować, a dobrze dobrana kartka na Dzień Kobiet i odpowiednie życzenia doskonale spełnią to zadanie.

Kartki na Dzień Kobiet z życzeniami

Kartki z życzeniami na Dzień Kobiet w naszym sklepie posiadają doskonałą grafikę i cechuje je duża różnorodność. Do Ciebie należy wybranie jak najładniejszej i dopasowanie do niej chwytających za serce życzeń. Znajdziesz tu zarówno dzieła naszych grafików, jak i produkty wytworzone przez znane firmy: Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, Stamp, Art. Nuvo i inne.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie