Wyszukiwarka (35 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki kwadratowe

Nasze kartki świąteczne kwadratowe są oryginalnymi karnetami drukowanymi na ozdobnym, białym papierze o podwyższonej sztywności. Prezentują różne style graficzne, których wspólną cechą jest nawiązanie do Świąt Bożego Narodzenia. Ich stonowany, ciepły charakter i ożywiające kolorystykę złocenia lub srebrzenia z metalizowanej folii podnoszą atrakcyjność upominku przeznaczonego dla członków rodziny, znajomych, czy też pracowników, kontrahentów lub klientów. Kartki świąteczne kwadratowe zaopatrzyliśmy w Waszym imieniu w życzenia, które wystarczy tylko podpisać.


Kartki świąteczne kwadratowe z życzeniami

Kartki świąteczne kwadratowe są jednym z najmniej skomplikowanych i najtańszych sposobów podzielenia się z adresatem swoimi uczuciami związanymi z obchodzonymi Świętami Bożego Narodzenia. Pragniemy, aby wszyscy - wzorem składających Dzieciątku hołd pasterzy i Mędrców ze Wschodu - radowali się z cudownego wydarzenia, które miało miejsce w wigilijny wieczór w skromnej stajence w pobliżu Betlejem. Kartki świąteczne kwadratowe pozwolą nam wspólnie przeżywać wzruszenie i radość bez względu na dzieląca nas odległość. A przy okazji umożliwią przesłać najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących, magicznych dni oraz zbliżającego się Nowego Roku.

Oto przykłady tych życzeń:

Radosnych Świąt

oraz szczęścia i pomyślności

w każdym dniu nadchodzącego

Nowego Roku

***

Spokojnych i radosnych Świąt

oraz Szczęśliwego Nowego Roku

Kartki świąteczne kwadratowe w firmie

Kartki świąteczne kwadratowe pomogą również w budowaniu wizerunku oraz prestiżu firmy. Ważną kwestią w tym obszarze marketingu jest utrzymywanie dobrych relacji z partnerami, pracownikami i klientami. Nasze kartki świąteczne kwadratowe mogą Państwu w tym pomóc, gdyż dzięki nim zyskujecie szansę na podziękowanie wszystkim za współpracę i zaufanie, którymi obdarzyli firmę. Wysłanie ich w okresie przedświątecznym jest dowodem na to, że nawet w tak specyficznym okresie myślicie Państwo o nich, pamiętacie i przykładacie dużą wagę do łączących Was relacji.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie