Wyszukiwarka (27 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest Święty, a więc ich wybór i rozesłanie,  to jeden z pierwszych kroków, które trzeba zrobić przygotowując uroczysty obiad z okazji przystąpienia dziecka do pierwszego sakramentu. To bardzo ważne święto w życiu każdego rodzica, dlatego nawet najmniejszy szczegół musi być właściwie dopracowany. Tyczy się to także zaproszeń na tą uroczystość, które oprócz funkcji informacyjnej pomogą dobrze zaplanować uroczystość i przyjęcie dla gości. Oferujemy zaproszenia na Chrzest Święty z opcją wpisywania informacji o wydarzeniu, która ułatwi Państwu ich rozsyłanie.


Zaproszenia na chrzest - kartki uniwersalne

Zaproszenia na chrzest przygotowane do wpisania danych to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż przygotowanie wysyłki sprowadza się jedynie do wpisania informacji o dacie i miejscu planowanej uroczystości. Karnetowi towarzyszy również prośba o potwierdzenie przez adresata swojego przybycia na uroczystość. To dodatkowa, praktyczna funkcja, która bardzo upraszcza sprawy organizacyjne i daje czas na odpowiednie zaplanowanie uroczystego przyjęcia. Zaproszenia na chrzest więc oprócz oficjalnej funkcji realizują również ważne dla organizatorów zadanie logistyczne.

Zaproszenia na chrzest - najważniejszej uroczystości w życiu maluszka

Chrzest Święty dziecka to najważniejsze wydarzenie rodzinne, ponieważ od tego dnia maluch staje się częścią wspólnoty chrześcijańskiej. Proces przystąpienia do niej jest naturalny, dlatego zaproszenia na chrzest często udekorowane są motywami graficznymi inspirowanymi otaczającym nas światem przyrody. Kolorem przeważającym jest przede wszystkim barwa biała doskonałej jakości papieru, na jakim wydrukowane zostały zaproszenia na chrzest. Karnet, jak każdy element dekoracyjny, musi odpowiadać podniosłej i oficjalnej atmosferze uroczystości. W naszym sklepie można wybrać zaproszenia stworzone różnymi technikami graficznymi. Na pewno bez trudu znajdziecie Państwo takie, które będą Wam najbardziej odpowiadały.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie