Wyszukiwarka (605 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki z okazji ślubu

Kartki na ślub stają się z czasem cenną pamiątką tego ważnego w życiu dwojga ludzi dnia. To tradycyjny i stały element dołączany do każdego ślubnego podarunku wręczanego z tej okazji. Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu pary. Składając sobie przysięgę, zapewniają, że od tego momentu będą dla siebie wzajemną pomocą aż po kres ich wspólnych dni. W tej drodze warto wspierać bliskich – zaczynając od kartki na ślub z życzeniami, wręczonej w dniu ceremonii. Należy jednak pamiętać o tym, by ten dowód Państwa życzliwych uczuć prezentował się stosowanie do wagi uroczystości.


Kartki z okazji ślubu to cenny upominek

Kartki z okazji ślubu, które wręczacie lub wysyłacie wraz z prezentem, oprócz życzeń niosą ogromny ładunek pozytywnych uczuć, które żywicie Państwo do Młodej Pary. Cieszymy się z ich święta, a młodzi małżonkowie uradowani są obecnością przyjaciół, co umożliwia wspólne przeżywanie tej niezwykle doniosłej w ich życiu chwili. Państwa kartki z okazji ślubu są pierwszym kamieniem milowym otwierającym nowy rozdział ich wspólnego życia. Za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, w momencie, gdy dopadnie ich nostalgiczny nastrój i przeglądać będą pamiątki rodzinne, być może Państwa kartka obudzi wspaniałe wspomnienia z początku ich związku.

Kartki na ślub - waga uroczystości zobowiązuje

Kartki na ślub muszą być starannie wybrane i dopasowane do gustów Pary Młodej. W naszym sklepie posiadamy kartki na ślub wykonane w przeróżnych technikach. Są wśród nich bardzo uroczyste kompozycje, jak też wzory trochę mniej oficjalne, zawierające szczyptę humoru i uśmiechu. Od Państwa gustu i od relacji z przyszłymi małżonkami zależy, jakiego dokonacie wyboru. Jeżeli jednak nie znacie Młodej Pary na tyle, by orientować się w jej upodobaniach możecie zdecydować się na bezpieczną opcję - w naszym katalogu bez trudu znajdziecie takie kartki na ślub, które pasują do uroczystości niezależnie od wieku i upodobań nowo poślubionej pary. Są to wzory skromne, ale pełne klasy i subtelnego uroku. Oprócz własnych produkcji posiadamy kartki na ślub autorstwa tak znanych na rynku wytwórców, jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie