Wyszukiwarka (61 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki biznesowe

Piękne kartki biznesowe wysyłane w okresie przedświątecznym z kilkoma wierszami własnoręcznie napisanych życzeń nie tylko sprawią adresatom przyjemność, ale również będą miały wpływ na ich sposób postrzegania Państwa firmy. Kartki biznesowe ocieplą jej wizerunek i sprawią, że dotychczasowe służbowe relacje nabiorą bardziej prywatnego charakteru. Akcja wysyłania kartek nie tylko wpływa na pozyskanie nowych klientów, ale również przyczynia się do wzmocnienia lojalności starych, a także pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy w oczach kontrahentów.

 


Kartki biznesowe i ich rola w relacjach zawodowych

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas składania życzeń osobom najbliższym. Jednak dla prowadzącego własną firmę ograniczenie się do tak wąskiego kręgu jest błędem. Należy uświadomić sobie, że kartki biznesowe wysyłane z okazji świąt Bożego Narodzenia stanowią doskonałe narzędzie od dawna z dużym powodzeniem wykorzystywanym w strategii marketingu małych kroków. Kartki biznesowe wysyłane do pracowników, kontrahentów i klientów powinny stać się stałym elementem działania każdego przedsiębiorstwa. Ich zalety zwiększa fakt, że kartki w tym dziale naszego katalogu posiadają wolne miejsce na własnoręczne wpisanie życzeń. Dzięki temu nasza przesyłka ma dodatkowy, osobisty charakter, co świadczy o specjalnym traktowaniu adresata.

Kartki biznesowe z tradycyjnym designem

Kartki biznesowe z okazji Bożego Narodzenia zawierają wszystkie tradycyjne symbole związane z narodzinami Jezusa - wizerunek Świętej Rodziny, żłóbka z Dzieciątkiem, składających hołd pasterzy czy Trzech Króli wręczających swoje dary. Naszą ambicją jest pokazanie, że nawet firmowe kartki świąteczne mogą prezentować wysoki poziom estetyczny, który zadowoli ich odbiorców. Kartki biznesowe wykonane zostały z dobrej klasy papieru z użyciem nowoczesnych technik drukarskich, które gwarantują precyzję i doskonały wygląd produktów. W wielu wzorach użyliśmy wybiórczo lakieru UV, który oprócz połysku wzbogaca kolorystykę, a także brokatu i złoceń przy pomocy metalizowanej folii.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie