Wyszukiwarka (119 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dla Mamy, dla Taty

Kartki na Dzień Matki wysyłamy lub wręczmy 26. maja. Nie ma chyba osoby w rodzinie, do której żywimy tak gorące uczucia, więc nasze życzenia powinny być przede wszystkim podziękowaniem za trud wychowania, opieki i włożone w nie serce. Z kolei kartki na Dzień Ojca, który obchodzimy 23. czerwca, są świetnym sposobem na złożenie życzeń naszemu Tacie, który jest w naszym życiu również wyjątkową osobą. Dbając z reguły o finansowe zaplecze rodziny i zwykle na co dzień unika pokazywania uczuć. Nasza kartka sprawi, że poczuje się ważny i potrzebny, a jego wysiłki przez nas doceniane.


Kartki na Dzień Matki

Kartki na Dzień Matki mają charakter uroczysty, dlatego nie ma w nich miejsca na żartobliwy luz. Życzenia powinny być szczere i chwytające za serce. Przelejmy więc na kartkę nasze uczucia, napiszmy jak Mama jest nam bliska i jak bardzo ją kochamy. Wyraźmy też swoja wdzięczność za wszystko co dla nas zrobiła i czyni to do dnia dzisiejszego. Kartki na Dzień Matki z naszymi życzeniami to dowód, że doskonale widzimy jej starania i czujemy miłość, jaką do nas czuje. W naszym sklepie istnieje szeroki wybór odpowiednich kartek, wśród których prym wiodą karnety z bukietami pięknych kwiatów lub serc - tradycyjne symbole wyrażające gorące uczucia skierowane do adresatki życzeń.

Kartki na Dzień Ojca

Ojciec to wyjątkowa osoba w naszym życiu. Kartki na Dzień Ojca to dowód na to, że dostrzegamy i wysoko cenimy jego starania o byt materialny rodziny. Przy pomocy kolorowego kartonika i napisanych w nim słów chcemy więc za te opiekę serdecznie podziękować. Tata jest postrzegany jako autorytet i obrońca. Dzięki naszym kartkom prześlecie wiadomość, że go szanujecie i darzycie miłością. Kartki na Dzień Ojca są świetnym sposobem na złożenie mu życzeń, które sprawią, że Tata poczuje się ważny i potrzebny. Na co dzień nie ma zazwyczaj okazji, aby mu o tym powiedzieć, więc kartka stanie się dla niego czymś wyjątkowym i cennym. Jak ją wybrać? Ojciec to przeważnie osoba konkretna, więc najbardziej pasującą do jego osobowości będzie kartka zawierająca elementy związane z męskimi zajęciami i zainteresowaniami.

Kartki na Dzień Matki i kartki na Dzień Ojca w naszym sklepie

W katalogu znajdziecie Państwo bogate kolekcje zawierające zarówno kartki na Dzień Matki, jak i kartki na Dzień Ojca. Obok dzieł naszych grafików znajdują się tam również wzory stworzone przez znane na rynku firmy, takie jak: Pan Dragon, Kukartka i AB Card.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie