Wyszukiwarka (118 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zakończenie Roku Szkolnego

Kartki na zakończenie roku szkolnego najlepiej wręczać osobiście nauczycielom w trakcie uroczystości zamykających kolejny etap naszej edukacji. To przyjemny czas - przed nami perspektywa wakacji, ucieczki przed klasówkami i pracami domowymi. Na pewno cieszą się również z tego urlopu nauczyciele, którym również należy się odpoczynek, tym bardziej, że ich praca jest bardzo odpowiedzialna i angażująca. Koniec roku szkolnego to okazja do podziękowania im za całoroczny trud nauczania. Do tego celu, oprócz standardowego bukietu kwiatów, warto wykorzystać kartki na zakończenie roku szkolnego.


Kartki dla nauczycieli

Kartki dla nauczycieli na koniec roku mogą zawierać gotowe oficjalne lub wesołe teksty życzeń, możemy też pokusić się na samodzielne ułożenie wierszyka. Obdarowani na pewno będą usatysfakcjonowani widząc, jak wiele inwencji przejawiliśmy przy tworzeniu takiego tekstu. Kartki dla nauczycieli na koniec roku to miła dla nich pamiątka i świadectwo, że uczniowie myślą o nich i doceniają całoroczną pracę.

Za co dziękujemy na koniec roku?

Podziękowanie przy pomocy kartki dla nauczycieli na koniec roku jest gestem w dobrym tonie. To elegancki zwyczaj, który warto podtrzymać, pamiętając o nim zarówno w Dniu Nauczyciela, jak i na zakończenie roku szkolnego. Ale za co można podziękować nauczycielowi? Możliwości jest wiele. Przede wszystkim: za zaangażowanie włożone w nauczanie, za przekazaną wiedzę, za dobre rady i cierpliwość. Wśród bardziej osobistych powodów wymienić można też wsparcie, umiejętność zainteresowania daną dziedziną czy pomoc w odnalezieniu życiowej drogi. Warto również podziękować za pomocą kartki dla nauczycieli na koniec roku za ich uśmiech i pozytywne nastawienie, gdyż są to cechy, które również powinniśmy odpowiednio docenić.

W naszym sklepie znajdziecie kartki dla nauczycieli opracowane przez nasze Wydawnictwo, a także produkty innych firm, np. Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, Art Nuvo, yeku i Stamp.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie