Wyszukiwarka (43 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki dobroczynne

Kartki wielkanocne dobroczynne to wyraz pamięci o wszystkich, na których nam najbardziej zależy. Z najbliższą rodziną dzielimy się w Wielkanoc jajkiem przy pięknie udekorowanym stole, natomiast przyjaciołom wysyłamy pięknie dekorowane kartki, które niejako przy okazji pomagają organizacji charytatywnej w jej statutowej działalności na rzecz dzieci chorych na raka. Nasze Wydawnictwo część zysków ze sprzedaży przeznacza właśnie na ten cel. Kupując więc kartki wielkanocne dobroczynne pomagasz najbardziej potrzebującym.


Kartki wielkanocne dobroczynne dla biznesu i osób prywatnych

Zamawiając u nas kartki wielkanocne dobroczynne przyłączasz się do grona tych, którym leży na sercu dobro ciężko chorych dzieci. Kartki pozwalają nie tylko dzielić się z innymi atmosferą Wielkanocy, ale również nieść potrzebującym wsparcie. Co roku przygotowujemy kolekcję tych wyjątkowych karnetów świątecznych. Kartki wielkanocne dobroczynne to coś więcej niż starannie wykonany, estetyczny produkt, ale również piękna idea niosąca dobro cierpiącym najmłodszym pacjentom. Akcja skierowana jest zarówno do zaangażowanych społecznie firm, jak i do osób prywatnych, które chcą przesłać najserdeczniejsze życzenia wielkanocne swojej rodzinie i przyjaciołom.

Kartki wielkanocne dobroczynne jako karnety firmowe

Kartki wielkanocne dobroczynne wydrukowaliśmy na białym, wysokiej jakości papierze ozdobionym wybiórczo lakierem UV, który nadaje im połysk i wzbogaca głębię barw. Wewnątrz karnetów pozostawiliśmy puste miejsce, dając Państwu możliwość własnoręcznego wpisania życzeń. Taki przekaz nadaje przesyłce osobistego charakteru . Nasze kartki mogą być też wykorzystane do akcji marketingowych. Zaopatrzone w odręczny tekst spersonalizowane kartki wielkanocne dobroczynne, wysyłane do pracowników, klientów i partnerów biznesowych Państwa firmy, są doskonałym sposobem budowania zawodowych relacji i wpływają na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie