Wyszukiwarka (35 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dzień Dziecka

1 czerwca to dzień, w którym najmłodsi mogą poczuć się wyjątkowo. W szkołach organizowane są specjalne uroczystości, a w domach na dzieci czekają upominki. Jednym z nich może być kartka na Dzień Dziecka - śmieszna, interesująca, z ulubionymi bohaterami z filmów animowanych. Zwykle traktowana jako przyjemny dodatek do większych lub mniejszych prezentów. Nic jednak nie zastąpi miłości, jaką możemy podarować dziecku oraz wspólnych chwil, więc warto zarezerwować tego dnia dla swojej pociechy więcej czasu. Z pewnością będzie to dobry pomysł dla całej rodziny.


Dzień Dziecka ma już prawie 80 lat!

Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, aby upowszechniał ideały i cele dotyczące praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Obchodzony jest od 1955 w różne dni roku w różnych krajach. Tego dnia dzieci nie tylko otrzymują kartki na Dzień Dziecka z życzeniami od swoich rodziców, ale również rządzą. Od 1994 roku, w każdy pierwszy dzień czerwca w Warszawie obraduje Sejm Dzieci i Młodzieży. Święto organizowane jest też w szkołach, a placówki kulturalne oferują różne atrakcje dla wszystkich dzieci. My, Polacy, możemy pochwalić się tym, że pomysł na dziecięce święto powstał u nas już 22 września 1929 roku z inicjatywy Polskiego Komitetu Opieki nad Dzieckiem. Tego dnia po mszach w kościołach dzieci udawały się do szkół na uroczyste akademie, a następnie na wycieczki i zabawy, w czasie których rozdawano słodycze, a także kartki na Dzień Dziecka.

Kartki na Dzień Dziecka w naszym sklepie

Nasz sklep i hurtownia również nie zapomniały o najmłodszych. W katalogu znajdują się liczne kartki na Dzień Dziecka - dzieło naszych grafików, a także autorstwa znanych i cenionych na rynku firm. To między innymi Kukartka, Stamp i AB Card. Produkty podzieliliśmy na kartki uniwersalne, w które wpisać można własnoręcznie dowolne życzenia, kartki na Dzień Dziecka skierowane do dziewczynek, a także adresowane do chłopców. Wszystkie zachwycają wspaniałą grafiką i prostymi, łatwymi do zrozumienia przez dziecko tekstami. Oto przykład:

Cudowne chwile, marzenia, motyle,

słońce, buziaki, bo dziś jest dzień ważny taki.

Twój dzień!

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie