Wyszukiwarka (69 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki religijne

Kartki wielkanocne religijne wysyłamy dając świadectwo naszego szacunku do adresata, który w obchodach święta widzi kontynuację rodzinnej i narodowej tradycji kultywowanie w wymiarze duchowym. Przypominają nam o znaczeniu Świąt Wielkanocnych dla nas wszystkich i o korzeniach, z których się wywodzimy. Dla chrześcijan Wielkanoc to najważniejsze święto w roku. Wielka Niedziela upamiętnia męczeńską śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Tradycją jest śniadanie wielkanocne poprzedzone wspólną modlitwą, po której składane są życzenia wielkanocne.

 


Kartki wielkanocne religijne - przekazanie przesłania wiary

Wielkanoc jest pamiątką męki i zmartwychwstania Chrystusa. Na całość świąt składają się: Niedziela Palmowa - rozpoczynająca uroczystości Wielkiego Tygodnia, Triduum Paschalne obejmujące Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę oraz Niedziela Zmartwychwstania. Kartki wielkanocne religijne inspirują przypominając o znaczeniu tego święta. Dla wszystkich wręczenie świątecznych życzeń za pomocą jednej z naszych kartek jest równoznaczne z przekazaniem bliskim ważnego i pięknego przesłania o odradzającym się życiu. Kartki wielkanocne religijne zawierają wizerunki Jezusa i Jego Drogi Krzyżowej, scenę Zmartwychwstania, postać Baranka. Te i szereg innych symboli związanych ze świętem wprowadzą adresata w odpowiedni nastrój i duchowo przygotują do Wielkiej Niedzieli.

Kartki wielkanocne religijne - wyraz naszej radości

Kartki wielkanocne religijne przekazują naszą radość ze zmartwychwstania Jezusa Odkupiciela. Stanowią pociechę dla wątpiących i tych, którzy zagubili sens życia. Wysyłając je ofiarowujemy drugiej osobie wyrazy miłości i nadziei, ale również dzielimy się z nią uczuciami, które budzi w nas Wielkanoc. W ten sposób symbolicznie, nawet na dużą odległość, mamy okazję wspólnie przeżywać te najważniejsze w roku święta, a także przesłać w związku z nimi serdeczne życzenia. Obchody Wielkanocy zbiegają się z początkiem wiosny, więc nasze kartki wielkanocne religijne ozdobione są również motywami odradzającej się przyrody, niosącymi nam nadzieję pomyślnego życia.  

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie