Wyszukiwarka (59 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenie na 18-stkę

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja, która wymaga specjalnej oprawy. Wejście w dorosłość warto świętować wraz z przyjaciółmi i rodziną. Zaproszenia na osiemnastkę to istotny element przygotowań do tych najważniejszych dla każdego nastolatka urodzin. Utarł się zwyczaj organizowania hucznej imprezy z całą otoczką w postaci wynajętego lokalu, prezentów i zabawy do białego rana. Organizując urodziny należy znacznie wcześniej zawiadomić osoby zaproszone o tym gdzie i kiedy odbędzie się świętowanie. Sprawdzą się tu nasze zaproszenia na osiemnastkę.


Zaproszenia na osiemnastkę pomagają zorganizować imprezę

Zaproszenia na osiemnastkę powinny być niebanalne i pełne radosnego humoru. Dla fanów perfekcyjnej organizacji mamy karnety z przygotowanym uprzednio tekstem. W odpowiednie pola wystarczy wpisać miejsce, w którym odbyć się ma impreza, datę i godzinę jej rozpoczęcia. Prawda, że to duże ułatwienie? Do Twoich zadań należy już tylko zorganizowanie zabawy i rozdanie zaproszeń. Jeżeli osoba zaproszona mieszka daleko, warto pomyśleć o odpowiednio wcześniejszym wysłaniu kartki za pośrednictwem poczty. O resztę, a więc o oprawę karnetu zadbali już nasi graficy. Gdy jubilatem jest mężczyzna, z reguły zaproszenia na osiemnastkę zawierają ilustracje i treści humorystyczne, oddającej ducha świetnej zabawy, która czeka naszego gościa. W przypadku kobiet karty mają bardziej stonowany charakter.

Zaproszenia na osiemnastkę z potwierdzeniem przybycia na imprezę

Zaproszenia na osiemnastkę spełniają ważną rolę w przypadku organizowania przyjęcia w lokalu gastronomicznym. Dzięki umieszczonej w nich prośbie o potwierdzenie przybycia na imprezę ograniczamy bezproduktywnie wydane pieniądze na niepotrzebną rezerwację miejsc w lokalu. Nietuzinkowe zaproszenia na osiemnastkę powinny być dopasowane do klimatu imprezy i Twojego własnego stylu. Szeroki wybór motywów graficznych pozwoli Ci dobrać ozdobną kartkę, która idealnie wpisze się w Twój charakter i usposobienie. Wszystkie nasze zaproszenia na osiemnastkę wykonane są na grubym, wysokiej jakości papierze, a elementy graficzne wydrukowaliśmy w sposób precyzyjny, z zachowaniem odpowiedniej kolorystyki. W naszej kolekcji znajdziesz najpopularniejsze motywy, które nierozerwalnie kojarzą się z wesołą zabawą i wkraczaniem w dorosłość.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie