Wyszukiwarka (114 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka wypadają kolejno na dzień 21 i 22 stycznia. To idealna okazja do tego, aby każdy wnuk i wnuczka wyrazili swoją wdzięczność za miłość i troskę, jakimi są przez nich obdarzani. Zgodnie z tradycją dzieci i dorośli odwiedzają w tym czasie swoich dziadków, wręczają im upominki i składają najlepsze życzenia. Mimo, że robimy to kilka razy w roku chociażby z okazji ich imienin, urodzin czy rocznic, Dzień Babci i Dzień Dziadka to naprawdę specjalne okazje do okazania im swoich uczuć. Na te świąteczne dni powinniśmy przygotować się kupując odpowiednie kartki z życzeniami.


Kartki na Dzień Babci

Dzień Babci zapoczątkowany został w 1964 roku, kiedy tygodnik “Kobieta i Życie” zaproponował, aby uhonorować wszystkie starsze panie specjalnym świętem. Rok później ideę tą spopularyzował “Express Poznański”, a w 1966 “Express Wieczorny” ogłosił, że święto wszystkich babć wypadać będzie na 21 stycznia. Kartki na Dzień Babci wysyłamy więc kilka dni przed tą datą. Każda Babcia powinna w tym dniu otrzymać życzenia podkreślające jak bardzo ją kochamy i doceniamy jej obecność w naszym życiu. Kartki na Dzień Babci powinny być ozdobione kwiatami, serduszkami, czy scenami przedstawiającymi jej postać. Dużo takich wzorów znajdziecie bez trudu w naszym sklepie.

Kartki na Dzień Dziadka

Piętnaście lat lat po ustanowieniu Dnia Babci Telewizja Polska ogłosiła konkurs na datę, która pasowałaby na Dzień Dziadka. Święto początkowo zaplanowano na 30 maja, jednak pomysł ten nie przyjął się dobrze i wkrótce zaczęto celebrować je 22 stycznia. Kartki na Dzień Dziadka powinny więc docierać do starszych panów przed tą datą. W życzeniach w nich zawartych powinny znaleźć się wyrazy pamięci i miłości oraz zapewnienia, że istotna jest dla nas mądrość Dziadka i jego życiowe doświadczenie. Wręczając je osobiście pokazujemy, że w nawale codziennych obowiązków specjalnie zarezerwowaliśmy czas na to spotkanie. Kartki na Dzień Dziadka nie muszą być ozdobione atrybutami męskich zainteresowań. Może to być kartka z kwiatami, ponieważ w tym wypadku nie oprawa jest ważna, a treść życzeń i fakt, że zawsze o Dziadku pamiętamy oraz wiemy, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu.

Kartki na Dzień Babci i kartki na Dzień Dziadka w naszym sklepie

W katalogu sklepu znajdziecie zarówno kartki na Dzień Babci, jak i kartki na Dzień Dziadka. Obok dzieł naszych grafików znajdują się tam również wzory stworzone przez znane na rynku firmy, takie jak: Pan Dragon, Kukartka i Armin Style.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie