Wyszukiwarka (319 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki Komunijne

Kartki na Komunię z odpowiednimi życzeniami są niezwykle ważnym upominkiem, gdyż w dniu tym dziecko otrzymuje jeden z najważniejszych sakramentów. Jezus występuje w nim pod postacią chleba i wina, których przeistoczenie się w Ciało Chrystusa następuje w czasie Mszy świętej. Od tego dnia dziecko może w niej w pełni uczestniczyć, więc staje się pełnoprawnym członkiem społeczności Kościoła. To niezwykle ważne wydarzenie również dla całej rodziny dziecka, łącznie z jego rodzicami chrzestnymi.


Życzenia na Pierwszą Komunię

Kartki na Komunię powinny być wręczane od serca. Treść życzeń to niezwykle ważna kwestia, którą powinniście dokładnie przemyśleć. To właśnie dzięki sile zawartych w nich słów, kartka na Komunię jest tak wyjątkową pamiątką, do której wiele osób wraca po latach. Życzenia powinny odwoływać się do znaczenia i istoty Komunii Świętej, niejednokrotnie zawierają też fragmenty pieśni religijnych.

Co powinny zawierać kartki komunijne?

Kartki komunijne są szczególnymi pamiątkami, często stanowią wspaniały dodatek do prezentu dla chłopca i dla dziewczynki. Takie kartki zazwyczaj zawierają kilka ciepłych słów lub cytaty. Można umieścić w nich też modlitwę, odpowiedni wierszyk lub sentencję religijną. Pamiątki komunijne to również obowiązkowa pozycja wśród prezentów i upominków od rodziców chrzestnych. Choć zwykle kartki komunijne zawierają wizerunek religijny, w naszym sklepie znajdziecie też ciekawe i oryginalne kartki, które spodobają się każdemu dziecku.

Kartki na Komunię w naszym sklepie

Nasze kartki na Komunię wykonane są z wysokiej jakości, białego papieru ozdobnego. Graficznie nawiązują do tego sakramentu, a więc z reguły przedstawiają Eucharystię, szaty komunijne i różne symbole religijne. Najczęściej zawierają już życzenia stosowne do okoliczności. Nie musisz więc ich układać - wystarczy, że się pod nimi podpiszesz. Dysponujemy szerokim wachlarzem wysokiej jakości produktów stworzonych przez naszych grafików . Kartki na Komunię w katalogu sklepu to również pozycje autorstwa innych znanych i cenionych firm, takich jak Kartki z Kotkiem, Ab Card, Armin, Kukartka i Pan Dragon.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie