Wyszukiwarka (17 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dla dzieci bez okazji

Kartki dla dzieci uniwersalne są niezastąpione, gdy chcielibyście Państwo pogratulować dziecku odniesienia nieszablonowego sukcesu. Może to być pomyślne zakończenie roku szkolnego udokumentowane wysokimi notami, zwycięstwo w zawodach sportowych, wygrana w konkursie i szereg innych okazji. Założyliśmy, że kartki dla dzieci uniwersalne służyć będą uświetnianiu takich właśnie wydarzeń. Kartki te mogą zawierać stosowne gratulacje, życzenia lub wskazówki dotyczące przyszłego życia dziecka. W naszym sklepie posiadamy też karnety, w których treść wpisać możecie własnoręcznie.


Kratki dla dzieci na różne okazje z tekstem lub bez

Kartki dla dzieci na różne okazje bez tekstu są propozycją dla osób, które nie chcą korzystać z gotowych życzeń, wierszyków czy cytatów. Pozwalają wypełnić laurkę bardziej osobistym lub przystosowanym do okoliczności tekstem. W związku z tym, że okazji do wręczenia kartki może być bardzo wiele, taka opcja jest dobrze widziana przez naszych Klientów i kartki dla dzieci na różne okazje są chętnie przez nich nabywane.

Kartki dla dzieci bez okazji

Kartki dla dzieci bez okazji zawierają uniwersalne przekazy: bądź zawsze uśmiechnięty, patrz pozytywnie w przyszłość, uwierz w siebie, ponieważ jesteś wyjątkowy, nie martw się - podołasz największym przeciwieństwom losu. Takie słowa to miłe i często skuteczne lekarstwo niesione w momentach, gdy dziecku jest ciężko i źle. Kartki dla dzieci bez okazji uświadamiają im, że nie są same i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Trudno więc nie podpisać się pod sentencją umieszczona na jednej z naszych kartek:

Życie jest piękne i Ty o tym wiesz. Masz śmiałe pomysły i wiesz czego chcesz.

Więc pozostaje nam życzyć Ci szczodrze: Niech Ci się wiedzie szczęśliwie i dobrze!

Kartki dla dzieci bez okazji Hurtownia Czachorowski oferuje duży wybór kartek dla dzieci. Oprócz własnych produkcji posiadamy wzory autorstwa tak znanych na rynku wytwórców, jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych. Zapraszamy do sklepu!

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie