Wyszukiwarka (288 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Urodziny z cyfrą dla dzieci

Kartki na urodziny dziecka z liczbą lat  nieocenione, gdy nasze dziecko lub pociecha znajomych obchodzi swoje kolejne urodziny. Bez wątpienia w tym dniu najważniejsze są prezenty i wspaniały tort ozdobiony świeczkami, jednak nie można zapomnieć o ważnym dodatku, jakim jest kolorowa kartka z życzeniami. Wśród wzorów przeznaczonych na taką okazję wyróżniają się nasze kartki na urodziny dziecka z liczba lat. To świetny upominek dla maluszka, który zaczyna już odliczać czas i niecierpliwie czekać, aż na którejś z kolejnych kartek pojawi się wreszcie liczba "18".


Kartki na urodziny dziecka z liczbą lat

Życzenia urodzinowe dla dziecka nie są wcale łatwe do napisania, nawet jeśli posiadamy lekkie pióro i czytamy wspólnie z pociechą dziesiątki bajek. Stylistyka życzeń znajdujących się wewnątrz kartki na urodziny dziecka z liczbą lat powinna być odpowiednia do wieku adresata. Pisząc je posługiwać się powinniśmy słownictwem i symboliką dostosowaną do jego etapu rozwoju. A w dodatku tekst musi być atrakcyjny i najlepiej wierszowany. Nie martwcie się jednak - nasze kartki na urodziny dziecka z liczbą lat posiadają już wydrukowane odpowiednie teksty. Oto jeden z nich:

Na Twoje urodziny życzenia gorące.

Miej buzię wesołą i promienną jak słońce.

Prawda, że to prosty i ciepły wierszyk?

Kartki na urodziny dziecka w naszym sklepie

Kartki na urodziny dziecka z liczbą lat nie są takie same jak te, które wysyłamy osobom dorosłym. Oprócz dominującego elementu, jakim jest cyfra oznaczająca wiek młodego jubilata kartki z naszego katalogu najczęściej nawiązują do postaci i sytuacji dobrze znanych dziecku. Dzięki temu łatwiej mu się utożsamiać z zawartością urodzinowej kartki. Wykonane z niezwykłą starannością oraz zdobione piękną grafiką kartki urodzinowe dla dziecka z liczbą lat, które oferuje nasza hurtownia, z łatwością dopasujecie do wieku jubilata. Możecie Państwo wybierać między motywami nowoczesnymi, obrazkami z wizerunkami zabawek oraz popularnych postaci z dziecięcych filmów.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie