Wyszukiwarka (32 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Bierzmowanie, Konfirmacja, Prymicje

Kartki z okazji bierzmowania i kartki na prymicje to rzadko pojawiające się w hurtowniach pozycje. Obie znajdziecie w naszym sklepie, opatrzone odpowiednimi życzeniami i gratulacjami dla osób będących głównymi bohaterami tych wydarzeń. W przypadku prymicji chodzi o młodego księdza tuż po świeceniach kapłańskich odprawiającego pierwszą w swoim życiu Mszę świętą. Z kolei bierzmowanie polega na przyjęciu przez nastolatka kolejnego sakramentu stanowiącego ważne dopełnieniem chrztu.


Kartki z okazji bierzmowania

Kartki z okazji bierzmowania są doskonałymi pamiątkami z uroczystości, na które zaprasza się jedynie najbliższych przyjaciół, a przede wszystkim członków rodziny. Stanowią one okazję do złożenia stosownych gratulacji w związku z przyjęciem przez młodego człowieka ważnego w duchowym życiu sakramentu. Kartki z okazji bierzmowania z reguły wykonane są z doskonałej jakości papieru, na którym wydrukowano subtelne elementy graficzne nawiązujące do tematyki religijnej. Wewnątrz umieszcza się stosowane do wagi wydarzenia życzenia pozwalające na wyrażenie wszystkich dobrych uczuć skierowanych do bohatera uroczystości. Zaletą kartki jest również to, że ze względu na zamknięty z reguły charakter uroczystości można bez trudu wysłać ją pocztą i nawet z dużej odległości przekazać dobre słowa. Kartki z okazji bierzmowania mogą też być świetnym dodatkiem do prezentu i stać się z czasem cenną rodzinną pamiątką.

Kartki z okazji prymicji

W kościele katolickim pierwsza Msza święta odprawiana przez młodego księdza zazwyczaj następnego dnia po wyświęceniu go przez biskupa na kapłana nazywana jest prymicjami. Wydarzenie liturgiczne odbywa się z reguły w parafii jego bohatera i bierze w nim udział społeczność wiernych. Ten dzień to doskonały moment na wręczenie księdzu kartki na prymicje z życzeniami i gratulacjami. Musimy mieć świadomość, że samodzielne odprawianie Mszy jest ogromnym przeżyciem dla księdza stawiającego pierwsze kroki w realizowaniu swojego powołania. Na pewno nasza kartka na prymicje stanie się dla niego ważną pamiątką, którą po latach będzie ze wzruszeniem brał do ręki i przypominał sobie dzień, w którym ją otrzymał. Nasza kartka wykonana została z doskonałego materiału i przyozdobiona stonowaną grafiką tematycznie nawiązującą do religii. Wewnątrz umieściliśmy pasujący do tej okazji cytat z pism św. Jana Pawła II.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie