Wyszukiwarka (18 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Tanie Kartki Wielkanocne

Kartki wielkanocne przekazują innym naszą radość z powodu narodzin Jezusa. Wysyłając je pokazujemy, że w nawale przedświątecznych przygotowań i zakupów pomyśleliśmy o adresacie, dokonaliśmy wyboru odpowiedniej kartki i wysyłając ją dzielimy się z nim naszymi uczuciami. Kartki wielkanocne to również okazja do przekazania życzeń osobie, na której nam zależy. Kartki przeznaczone są dla osób, które chcą napisać je własnoręcznie. Zamiast wydrukowania gotowych życzeń pozostawiliśmy w tym celu wolne miejsce do wpisania kilku miłych słów.


Tanie kartki wielkanocne dla firm

Kartki wielkanocne wysyłane pracownikom, kontrahentom i klientom to świadectwo dbałości przedsiębiorstwa o dobre kontakty ze swoim otoczeniem biznesowym. Mają duży wpływ na wizerunek firmy sygnalizując, że ważne są dla firmy mocne więzi i przyjazna atmosfera. Z myślą o tym nasze Wydawnictwo przygotowało tanie kartki wielkanocne po bardzo atrakcyjnych cenach. Popierając każdą prospołeczną politykę biznesu chcieliśmy w ten sposób pomóc w prowadzeniu akcji wysyłania życzeń. To prawdziwa okazja dla kupującego, gdyż tanie kartki wielkanocne w niczym nie ustępują innym wzorom. Często są bogato zdobione złotem lub część znajdujących się na nich kompozycji udekorowana została iskrzącym brokatem. Znaleźć można kartki prostokątne poziome i pionowe, a także kwadratowe.

Piękne tanie kartki wielkanocne bez gotowych życzeń

Tanie kartki wielkanocne niosą przesłanie radości ze Zmartwychwstania Pańskiego, dają nadzieję, że nasze życie ma sens i wszystko, czego zdążymy dokonać na ziemi może mieć swój ciąg dalszy. Nasze kartki pozbawione są gotowych tekstów, dlatego życzenia można wpisać własnoręcznie, dedykując je konkretnej osobie. Tanie kartki wielkanocne, oprócz zwyczajowych, miłych zdań przekazują adresatowi informację, że chcieliśmy potraktować go specjalnie, w indywidualny sposób, gdyż jest dla nas szczególnie ważny. Z tego powodu właśnie z nim chcemy, nawet na odległość, przeżywać Zmartwychwstanie.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie