Wyszukiwarka (154 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki wielkanocne bez życzeń

W okresie Wielkiej Nocy wypełnia się najważniejsza tajemnica naszej wiary, dlatego święta te są tak ważne. To okres składania życzeń rodzinie i znajomym, a w wielu firmach klientom, pracownikom i partnerom biznesowym. Wysyłając kartkę dzielimy się z adresatem naszymi uczuciami. W związku z tym nasz sklep oferuje kartki wielkanocne bez życzeń w bogatym wyborze motywów graficznych. Nie wydrukowaliśmy na nich gotowych tekstów z myślą o osobach, które chciałyby napisać życzenia własnoręcznie.


 

Nasze kartki wielkanocne bez życzeń skierowane są do wszystkich, którym zależy na kultywowaniu tradycji wysyłania kart świątecznych. Kategorię podzieliliśmy na kilka grup kartek pod względem techniki ich wykonania i przeznaczenia:

·         Kartki wielkanocne religijne wysyłamy dając świadectwo naszego szacunku do adresata, który w obchodach święta widzi kontynuację rodzinnej i narodowej tradycji również w wymiarze duchowym. Przypominają mu o znaczeniu tego święta. Złożenie świątecznych życzeń za pomocą jednej z naszych kartek jest przekazaniem ważnego i pięknego przesłania o odradzającym się życiu.

·         Kartki wielkanocne dobroczynne umożliwiają nie tylko dzielenie się z innymi atmosferą Wielkiej Nocy, ale również niosą pomoc ciężko chorym dzieciom. Taki cel zgodny jest z przesłaniem Świąt, których symbolika nawiązuje do odradzania się życia. Nasze kartki wielkanocne dobroczynne pomagają w działalności organizacji charytatywnej - to jeden ze sposobów zbierania środków na ten cel.

·         Kartki wielkanocne biznesowe wysyłane są przez firmę do pracowników, współpracowników i klientów firmy. Złożone tą drogą przez kierownictwo przedsiębiorstwa serdeczne życzenia świąteczne stają się przy okazji wizytówką i reklamą firmy, która nie zapomniała o swoich partnerach.

·         Tanie kartki wielkanocne przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorstwach organizujących akcję wysyłania życzeń do pracowników, kontrahentów i klientów. To oferta pełnowartościowych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Tanie kartki wielkanocne są prawdziwą okazją dla kupującego. Znaleźć wśród nich można kartki prostokątne poziome i pionowe, a także kwadratowe. Uszlachetniono je wybiórczo lakierem UV, złoceniami i brokatem.

·         Kartki wielkanocne z brokatem z miejscem na życzenia wydrukowaliśmy na sztywnym papierze ozdobnym. Posiadają formę składanych karnetów. Kartki wielkanocne z brokatem zaopatrzyliśmy w grafikę nawiązującą do atmosfery nadchodzących świąt. Elegancki design wzmocniony został iskrzącymi drobinkami, podkreślającymi radosny i uroczysty charakter tych dni.

·         Kartki wielkanocne premium z miejscem na życzenia to eleganckie karnety ze stonowaną stylistyką, oddającą uroczysty klimat nadchodzących dni i radość ze zmartwychwstania Odkupiciela. Gustowne zdobienia ze srebrnej lub złotej folii, elementy kompozycji pokryte skrzącym się brokatem - wszystko to ukazuje szacunek do odbiorcy kartek. Kartki wielkanocne premium wykonane są różnymi technikami graficznymi. Ilustracje uszlachetnione zostały przez nas lakierem UV, dzięki któremu uzyskały połysk i głębię barw.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie