Wyszukiwarka (40 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Karnety kwadratowe

Nasze kwadratowe kartki świąteczne są karnetami drukowanymi na doskonałej jakości, ozdobnym białym papierze o podwyższonej sztywności. Do ich ozdobienia zastosowaliśmy różne style graficzne nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Kwadratowe kartki świąteczne wyróżnia delikatny, stonowany design w połączeniu ze zdobieniami z metalizowanej złotej lub srebrnej folii, które ożywiają kolorystykę i podnoszą atrakcyjność upominku. Kartki są wspaniałym pomysłem na prezent dla członków rodziny, znajomych lub - w sferze zawodowej - dla pracowników, kontrahentów lub klientów firmy.


Kwadratowe kartki świąteczne z własnoręcznymi życzeniami

Nasze kwadratowe kartki świąteczne posiadają jeszcze jedną ważną zaletę - wewnątrz nich pozostawiliśmy miejsce na odręczne wpisanie życzeń. Taki karnet niesie znacznie bardziej osobisty przekaz niż kartka z gotowym tekstem. Kwadratowe kartki świąteczne to prosty i tani sposób na podzielenie się swoimi uczuciami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia. Uroczysta forma karnetów obrazuje nasz stosunek do wydarzeń, które miały miejsce w Betlejem. Narodziny Jezusa, hołd oddany Mu przez pasterzy, pojawienie się gwiazdy i wraz z nią Trzech Króli z darami dla Dzieciątka - wszystko to zbudowało fundament naszej wspólnej wiary. Wysyłając kartkę pragniemy, aby adresat razem z nami radował się tym świętem. Możliwość wpisania życzeń daje sposobność stworzenia indywidualnego przesłania do konkretnej osoby i nawiązania do łączących ją z nami więzów. Kwadratowe kartki świąteczne pozwolą wspólnie przeżywać wzruszenie i radość bez względu na dzieląca nas odległość.

Kwadratowe kartki świąteczne w biznesie

Kwadratowe kartki świąteczne stworzą pozytywny wizerunek Państwa firmy. Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami, pracownikami i klientami jest ważną kwestią w obszarze działań marketingowych. Nasze kwadratowe kartki świąteczne mogą w tym pomóc, gdyż wysyłając je macie Państwo możliwość podziękowania za dotychczasową współpracę i zaufanie, którymi partnerzy biznesowi obdarzyli firmę. Wysłanie ich w okresie przedświątecznym jest dowodem na to, że nawet w tak specyficznym okresie myślicie o nich, pamiętacie i przykładacie dużą wagę do łączących Was więzi. Na pewno wrażenie to potęguje fakt własnoręczne napisanie spersonalizowanych życzeń.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie