Wyszukiwarka (158 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki na Chrzest św.

Kartki z okazji chrztu dla rodziców dziecka powinny zawierać gratulacje z okazji jego narodzin i wyrazy radości z dołączenia przez potomka do katolickiej społeczności. Na kartce mile widziany będzie okolicznościowy wierszyk lub cytat z Pisma Świętego. Przyjęcie sakramentu chrztu to ważna chwila zarówno dla rodziców, jak i pozostałych członków rodziny oraz osób biorących udział w duchowym rozwoju dziecka. Dlatego kartki z okazji chrztu są świadectwem, że pociecha nie zostanie na swojej drodze sama i zawsze będzie mogła liczyć na wsparcie bliskich.


Kartki na chrzciny z życzeniami w naszym sklepie

Kartki na chrzciny, które znajdują się w katalogu naszego sklepu, to bardzo liczna i urozmaicona grupa produktów. Każda z nich zawiera elementy kojarzące się z pierwszym sakramentem. Wśród dekoracji kartek znajdziemy między innymi białe ubranka i buciki, kwiaty, gołąbki i anioły. Życzenia umieszczone na kartce nierozerwalnie związane są z przekazaniem dziecku naszego błogosławieństwa. W związku z tym nie powinny być wydrukowane na słabym papierze i posiadać niską jakość grafiki. Kartki na chrzciny i prezenty nie są już jedynie rutynowym obyczajem - tu liczy się estetyka i doskonałe wykonanie. Dlatego zadbaliśmy o to, by nasze kartki były piękne, a zawarte w nich życzenia zawierały odpowiednią treść.

Kartki z okazji chrztu pamiątką na całe życie

Kartki z okazji chrztu muszą mieć odpowiednią, wysmakowaną estetykę oraz powinny być dopasowane do wagi uroczystości. Ten najważniejszy w życiu człowieka dzień wpływa na jego przyszłość, gdyż otrzyma w nim Boże błogosławieństwo. Należy więc zadbać, by kartki z okazji chrztu prezentowały się jak najlepiej. Nie można też zapominać o tym, że staną się one dla bohatera uroczystości pamiątką na całe życie. Oby wracał do niej w dorosłym życiu jak najczęściej!

W ofercie Hurtowni Czachorowski kartki z okazji chrztu zajmują dużo miejsca. Oprócz własnych produkcji posiadamy wzory autorstwa tak znanych na rynku wytwórców, jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie