Wyszukiwarka (431 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Urodziny z cyfrą dla dorosłych

Kartki urodzinowe z liczbą lat oprócz tradycyjnych elementów graficznych, które zwyczajowo dekorują kartkę, posiadają liczbę lat kończonych w tym dniu przez jubilata. Jest ona przeważnie wytłoczona i ozdobiona folią metalizowaną lub brokatem. Wewnątrz kartek umieściliśmy odpowiednie na tą okazję życzenia adresowane do jubilata. Obok poważnych i uroczystych proponujemy również życzenia wesołe i zabawne, które wysłać można osobie, o której wiemy, że posiada poczucie humoru. Jeżeli nie mamy co do tego pewności - nie ryzykujmy!


 Kartki urodzinowe na okrągłe rocznice

Kartki urodzinowe z liczbą lat na okrągłe rocznice różnią się znacznie od innych, gdyż oprócz tradycyjnych akcentów graficznych w postaci np. kwiatów, tortu ze świeczkami, kolorowych girland i baloników, zawierają rzucającą się w oczy liczbę, która podkreśla doniosłość i wyjątkową wagę uroczystości. Dla każdego z nas dzień urodzin jest wydarzeniem, do którego podchodzimy w sposób wyjątkowy. W przypadku okrągłej rocznicy szukamy odpowiedniej, pięknej oraz jedynej w swoim rodzaju kartki urodzinowej. Doskonałym rozwiązaniem jest więc kartka z odpowiednią liczbą, kończąca się cyfrą "0" lub "5". To prezent, który może dać wiele radości Jubilatowi, bez względu na jego wiek i pozycję społeczną. W katalogu naszego sklepu dysponujemy szerokim wyborem  kartek na tę okoliczność, wśród których kartki urodzinowe z liczbą lat zajmują ważne miejsce i w szczególny sposób się wyróżniają.

Kartki urodzinowe z liczbą 18

Kartki urodzinowe z liczbą  występują nie tylko w przypadku "zwykłych" urodzin i okrągłych rocznic. Równie ważną okazją do wyróżnienia są osiemnaste urodziny, czyli dzień, w którym bohater uroczystości wchodzi w dorosłe życie. Wiąże się to z  nowymi przywilejami, ale również obowiązkami obywatelskimi. Popularna 18-tka jest więc zazwyczaj hucznie świętowana w gronie rodziny i przyjaciół, a także szczególnie wyróżniona na kartce urodzinowej. Nic więc dziwnego, że w naszym katalogu znajdują się kartki urodzinowe z liczbą "18" w bardzo szerokim wyborze.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie