Wyszukiwarka (3985 produkty)

Podkategorie

Marka

Kartki

Własnoręcznie napisane życzenia z okazji świąt, urodzin czy imienin, świadczą o pamięci i szacunku do adresatów. Jeszcze kilkanaście lat temu zwyczaj ten praktykowany był nawet podczas wakacyjnych wyjazdów. Smartfony i komórki, wiadomości SMS, poczta elektroniczna i social media sprawiły, że nie musimy wychodzić z domu, by złożyć komuś życzenia lub gratulacje. Jaką więc przewagę ma tradycyjna kartka okolicznościowa? W obecnych czasach ten sposób komunikacji sprawi, że osoba obdarowana będzie mile zaskoczona i zapamięta nasz gest na dłużej. 


Nasz dział z kartkami podzieliliśmy na kilka podkategorii:

·         Kartki urodzinowe i imieninowe to świetny pomysł na złożenie życzeń w tradycyjnym stylu. Kartki, które wysyłamy rodzinie i znajomym są sympatycznym wyrazem pamięci o ich święcie, z którego na pewno się ucieszą i utwierdzą w przekonaniu, że myślami jesteśmy z nimi. Zwykle wybieramy kartki urodzinowe i imieninowe z tradycyjną oprawą graficzną. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również kartki wesołe, z rysunkowymi postaciami, z życzeniami żartobliwymi, które na pewno rozweselą solenizanta lub jubilata, którego dobrze znamy i doceniamy jego poczucie humoru.

·         Kartki dla dzieci. Kategorię tą poświęciliśmy kartkom dla dzieci, które adresować można do najmłodszych lub ich rodziców w związku z ważnymi wydarzeniami w życiu ich pociechy. W naszym katalogu znajdziecie Państwo kartki na urodziny dziecka, na roczek, z okazji narodzin dziecka, z okazji chrztu oraz kartki uniwersalne, które można wręczać najmłodszym w związku z ważnymi osiągnięciami w szkole lub sporcie.

·         Kartki ślubne. Posiadają grafikę przedstawiającą parę młodą i symbole kulturowo związane ze ślubem. Tak drobny gest jest nieodłącznym elementem ślubnym, towarzyszącym nam już od wielu pokoleń. Po latach pamiątki wywołują najpiękniejsze wspomnienia i ten wyjątkowy moment, utwierdzający zakochanych w swoim głębokim uczuciu oraz oddaniu.

·         Specjalne okazje. Kategorię tą poświęciliśmy kartkom przeznaczonym na okazje, których nie znajdziemy w innych działach naszego katalogu. Są wśród nich kartki kondolencyjne, kartki z życzeniami z okazji prymicji lub bierzmowania, kartki związane z przejściem na emeryturę, z sentencjami i reprodukcjami obrazów, a wreszcie kartki bez napisów, dzięki którym możemy wpisać tekst życzeń własnoręcznie i dopasować jego treść do konkretnej, nawet bardzo nietypowej okazji.

***

W dziale "Święta i uroczystości" znajdziecie Państwo nasze propozycje dotyczące kartek bożonarodzeniowych i wielkanocnych oraz związanych z innymi świętami.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie