Wyszukiwarka (43 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenia komunijne

Zaproszenia na Pierwszą Komunię świętą są ważnym elementem aranżacji przyjęcia rodzinnego związanego z przystąpieniem dziecka do tego sakramentu. Z reguły wysyła się je jedynie najbliższej rodzinie i przyjaciołom, a przede wszystkim rodzicom chrzestnym. To bardzo ważna uroczystość w życiu rodziców i dziecka, dlatego zaproszenia powinny być odpowiednio eleganckie i pasujące do tej ważnej okazji. Zaproszenia na Pierwszą Komunię świętą wydrukowaliśmy na eleganckim, białym papierze, którego kolor jest elementem dominującym na zewnątrz jak i wewnątrz karnetu.


Zaproszenia komunijne uniwersalne

Zaproszenia komunijne w naszej ofercie występują zwykle z opcją wpisywania danych. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż Państwa działanie sprowadza się jedynie do wpisania informacji o dacie, miejscu planowanej uroczystości i złożeniu podpisu. Do Zaproszenia na Komunię świętą dołączona jest również prośba o potwierdzenie przybycia w postaci dodatkowej kartki, którą zaproszeni goście powinni odesłać na adres nadawcy. Dzień, w którym dziewczynka i chłopiec stają się jednością z Jezusem Chrystusem wymaga odpowiedniej oprawy. Uroczysty obiad, czy przyjęcie są na tyle prestiżowe, że wskazane jest potwierdzenie obecności. Dzięki takiemu udogodnieniu organizacja uroczystości okaże się znacznie prostsza i zyskujemy dużo czasu, aby ją dobrze zaplanować

Zaproszenia na Pierwszą Komunię w naszym sklepie

Zaproszenia na Pierwszą Komunię stanowią ważną pozycję w katalogu naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Sakrament I Komunii Świętej to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Aby ułatwić Wam przygotowania do tego dnia przygotowaliśmy wiele wysokiej jakości wzorów zaproszeń. W tym ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć nikogo, na kim Państwu zależy, więc należy zastanowić się, jakie zaproszenie wybrać, żeby trafić w gusta osób zaproszonych. Świetnie prezentują się zaproszenia na Pierwszą Komunię z delikatnymi akcentami roślinnymi i kwiatowymi, ponieważ są równie naturalne, co majowa roślinność. Biel, zieleń i odcienie szarości to zestawienie kolorystyczne, które najczęściej dominuje wśród motywów graficznych naszych zaproszeń.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie