Wyszukiwarka (632 produkty)

Podkategorie

Marka

Wyprzedaż

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Kartki ślubne

Kartka na ślub – niewielka, z grafiką przedstawiającą parę młodą i symbole kulturowo związane ze ślubem, z życzeniami, często z kopertą, do której dołączony jest prezent ślubny. Tak drobny i niepozorny gest w postaci kartki jest nieodłącznym elementem ślubnym, towarzyszącym nam już od wielu pokoleń. Po latach wyjmowane pamiątki wywołują najpiękniejsze wspomnienia i ten wyjątkowy moment, utwierdzający zakochanych w głębokim uczuciu oraz oddaniu. Kartki ślubne dostępne w naszym sklepie internetowym prezentują różne style, mogą więc trafić w upodobania szerokiego grona. Nasze pamiątki obejmują kartki wręczane z okazji ślubu oraz kartki na rocznice, jubileusze.

Kartka na ślub – najpiękniejsze życzenia

Kartki ślubne z naszej oferty to autorskie i oryginalne wzory, tworzone w odmiennych stylach. Zarówno miłośnicy minimalistycznych pamiątek, jak i wielbiciele kartek z dekoracją 3D, znajdą u nas coś dla siebie. Po ceremonii ślubu Państwo Młodzi zawsze czekają na życzenia od gości, jest to tradycyjny element każdego przyjęcia. Jest to też moment wręczania upominków oraz kartek ślubnych. By obdarować bliskie nam osoby czymś wyjątkowym, warto pokusić się o kupno niestandardowej oraz spersonalizowanej pamiątki, co zostanie odebrane jako szczególnie miły gest. Kartki są obecnie bardzo popularne i szeroko dostępne w wielu sklepach, jednak powielane wzory i grafiki nie sprawią nikomu tyle radości, co przemyślany i odpowiednio dobrany prezent. W asortymencie naszego sklepu online jest duży wybór odmiennych kartek ślubnych, przy ich wyborze warto kierować się zainteresowaniami osób obdarowywanych.

Kartka ślubna to też miejsce na najpiękniejsze życzenia. Cześć z nich ma nadrukowane gotowe teksty, pod którymi wystarczy się podpisać lub ewentualnie dodać kilka słów od siebie. Są też kartki, które składają się wyłącznie z grafiki oraz pustego miejsca na życzenia – osobiste słowa, płynące z serca i odzwierciedlające relacje wywołują prawdziwe emocje i stają się wspaniałą pamiątką na długie lata.

Kartka ślubna – miejsce na prezent

Kupując kartki ślubne bardzo często dodatkowo otrzymuje się kopertę, a nawet dwie koperty. Jest to związane z dużym trendem wręczania Parze Młodej pieniędzy w ramach prezentu. Jedna koperta służy do włożenia kartki ślubnej, druga do umieszczenia gotówki. Pomysłów na przekazanie upominku jest wiele, choć to właśnie kartka jest najczęściej wybierana.

Kartki ślubne – oferta sklepu online kartkinakazdaokazje.pl

Małżonkowie niemalże zawsze przechowują kartki ślubne, piękne pamiątki wyciągane po latach zawsze wywołują uśmiech na twarzy. Tak samo kartki jubileuszowe, otrzymywane na kolejne rocznice ślubu stanowią znakomity gest. W naszej ofercie znajdują się kartki:

  • Wręczane z okazji ślubu
    Oferowane przez nas kartki na ślub można podzielić na eleganckie, z minimalistycznymi zdobieniami, ręcznie ozdabiane z elementami z naturalnego drewna, z dodatkami nakładanymi na kartkę 3D, z tłoczonymi dekoracjami wykonanymi w 3D wyglądem przypominającymi misterne koronki, kartki ze złoceniami lub posrebrzaniami, pamiątki wykańczane folią metaliczną lub zupełnie gładkie, z pięknie nadrukowaną, projektowaną przez nas grafiką oraz gotowymi życzeniami. W asortymencie posiadamy także kartki ślubne w stylu retro, dla miłośników mody dawnej.
  • Wręczane z okazji rocznic ślubnych i jubileuszy
    Te kartki ślubne obejmują pamiątki na dowolne rocznice, gdzie konkretne liczby mogą zostać uzupełnione przy zamówieniu, wówczas klient otrzymuje spersonalizowany produkt oraz pamiątki na okrągłe rocznice ślubu – 10, 15, 20, 25, a nawet 60 wspólnych lat małżeńskich. W tej kategorii znajdują się również proste i delikatnie dekorowane kartki na ślub oraz bogato zdobione pamiątki – z gotowymi, nadrukowanymi życzeniami lub z pozostawionym miejscem na własny tekst.

Kartka okolicznościowa, jako nieodłączny element każdego ślubu, od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zachęcamy Państwa do obejrzenia całego naszego asortymentu i wyboru najciekawszej z kartek. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.