Wyszukiwarka (758 produkty)

Podkategorie

Marka

Kartki ślubne

Kartki ślubne z grafiką przedstawiającą parę młodą i z symbolami kulturowo związanymi ze ślubem, z życzeniami i z kopertą są nieodłącznym elementem tej ceremonii, towarzyszącym nam już od wielu pokoleń. Po latach takie pamiątki wywołują najpiękniejsze wspomnienia i ten wyjątkowy moment, utwierdzający zakochanych w głębokim uczuciu oraz oddaniu. Kartki ślubne dostępne w naszym sklepie internetowym prezentują różne style, mogą więc trafić w upodobania szerokiego grona adresatów.


 

Kartki ślubne to miejsce na najpiękniejsze życzenia. Cześć z nich posiada nadrukowane gotowe teksty, pod którymi wystarczy się podpisać lub dodać kilka słów od siebie. Są też kartki, które składają się wyłącznie z grafiki oraz pustego miejsca na życzenia, gdyż osobiste słowa, płynące z serca i odzwierciedlające emocje stają się wspaniałą pamiątką na długie lata.

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje kartek:

·         Kartki z okazji ślubu. Można je podzielić na eleganckie, z minimalistycznymi zdobieniami, ręcznie ozdabiane z elementami z naturalnego drewna, z dodatkami nakładanymi na kartkę 3D, z tłoczonymi dekoracjami wykonanymi w 3D, które wyglądem przypominają misterne koronki, kartki ze złoceniami lub posrebrzeniami lub zupełnie gładkie, z pięknie nadrukowaną, projektowaną przez nas grafiką oraz gotowymi życzeniami. Kartki tego typu jako nieodłączny element każdego ślubu od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

·         Kartki na rocznice ślubne i jubileusze z odpowiednimi liczbami obejmują pamiątki na dowolne uroczystości. W tej kategorii znajdują się kartki proste i delikatnie dekorowane oraz bogato zdobione pamiątki z gotowymi, nadrukowanymi życzeniami lub z pozostawionym miejscem na własny tekst.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia całego naszego asortymentu i wyboru najciekawszej kartki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie