Wyszukiwarka (14 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki Premium

Kartki świąteczne premium naszego Wydawnictwa to nie tylko wyjątkowo estetyczne projekty o klasycznej szacie graficznej, która ściśle nawiązuje do Świąt Bożego Narodzenia, ale również sposób na przesłanie własnoręcznie napisanych życzeń. Dzięki temu przekaz staje się bardziej osobisty, trafiający do serca adresata. Eleganckie kartki świąteczne premium z miejscem na wpisanie życzeń oddają klimat radości z narodzin Jezusa. Delikatne, metalizujące zdobienia, elementy kompozycji pokryte skrzącym się wielu kolorami brokatem - wszystko to ukazuje nasz szacunek do odbiorcy kartek.


Kartki świąteczne premium to kontakt niemal osobisty    

Kartki świąteczne premium wyróżniają się znacznie na tle przekazów rozsyłanych pocztą elektroniczną i SMS-ami. Ukazują stosunek nadawcy do tradycji i do osoby, do której zaadresowana jest kartka. Niosą informację, że w okresie przedświątecznej gorączki nie zapomnieliśmy o odbiorcy życzeń, wybraliśmy karnet o pięknej estetyce i wypełniliśmy go płynącą z serca treścią. Wysyłając go adresatowi dajemy sygnał, że chcemy wraz z nim cieszyć się Narodzinami i przeżywać okres nadziei na lepsze jutro. Nasze kartki świąteczne premium to również pomysł dla firm na złożenie spersonalizowanych życzeń osobom ze swojego otoczenia biznesowego.

Kartki świąteczne premium narzędziem marketingu

Kartki świąteczne premium są gotowe po własnoręcznym wpisaniu życzeń do wysłania naszym przyjaciołom i członkom rodziny. To również doskonały sposób na podkreślenie charakteru przedsiębiorstwa, więc bez problemu mogą stać się firmowymi kartami świątecznymi. Wysłanie do pracowników, klientów czy kontrahentów takich kartek będzie dowodem na to, że Państwa przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do kształtowania relacji międzyludzkich i zależy mu na tworzeniu dobrego wizerunku. Nie należy również zapominać o wartości psychologicznej takiego gestu, który budzi potrzebę odwzajemnienia się. Kartki świąteczne premium z odręcznie wpisanymi życzeniami sprawią, że Państwa firma będzie dobrze się kojarzyła partnerom, co może mieć wpływ na szereg podejmowanych przez nich decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie