Wyszukiwarka (23 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Tanie kartki Świąteczne

Kartki bożonarodzeniowe przekazują naszą radość z powodu narodzin Jezusa. Wysyłając je pokazujemy, że w nawale przedświątecznych przygotowań i zakupów pomyśleliśmy o adresacie, dokonaliśmy wyboru odpowiedniej kartki i wysyłając ją chcemy podzielić się z nim naszymi uczuciami. Kartki bożonarodzeniowe to również okazja do przekazania życzeń osobie, na której nam zależy. Jest to tym łatwiejsze, że Wydawnictwo Czachorowski oferuje kartki z gotowanymi, starannie zredagowanymi życzeniami, pod którymi wystarczy się podpisać.

 


Tanie kartki świąteczne dla firm

Kartki świąteczne są świadectwem dbałości przedsiębiorstwa o dobre kontakty z pracownikami, partnerami i klientami. Mają duży wpływ na wizerunek firmy sygnalizując, że ważne są dla kierownictwa mocne więzi i przyjazna atmosfera w biznesie. Nasze Wydawnictwo przygotowało z myślą o firmach tanie kartki świąteczne po bardzo atrakcyjnych cenach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwszy kwartał roku jest trudnym okresem, popieramy też każdą prospołeczną politykę biznesu, do której zaliczamy m.in. włączenie się w tradycję Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego powstała nasza oferta, którą są tanie kartki świąteczne. To prawdziwa okazja dla kupującego. Znaleźć wśród nich można kartki o różnym rozmiarze i konfiguracji. Tanie kartki świąteczne uszlachetnione są wybiórczo lakierem UV, złoceniami i brokatem, co dodaje im uroczystego charakteru.

Pięknie zdobione tanie kartki świąteczne z życzeniami

Złocone i srebrzone lub lśniące brokatem tanie kartki świąteczne niosą przesłanie radości z narodzin Dzieciątka, miłości oraz szacunku do drugiego człowieka. Nasze życzenia umieszczone są na pięknie ozdobionym kartoniku, którego otrzymanie sprawi przyjemność adresatowi i uzmysłowi mu, że w gorącym okresie przedświątecznych przygotowań Państwa firma pamiętała o nim i udowadnia w ten sposób, że odbiorca życzeń jest dla niej ważną osobą. W wymiarze biznesowym tanie kartki świąteczne to doskonały chwyt marketingowy, skłaniający kontrahenta do wzajemności na polu zawodowym.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie