Wyszukiwarka (62 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki religijne

Świąteczne kartki religijne nawiązują do narodzin Jezusa, czyli do podstawy wiary chrześcijańskiej. Jezus przysłany został przez Ojca w celu odkupienia grzechów wszystkich ludzi. Kartki wyróżniają się klasyczną grafiką przedstawiającą w sposób realistyczny sceny po narodzinach Dzieciątka. Widzimy na nich odwiedziny pasterzy, Rodzinę Świętą i Trzech Króli wręczających swoje dary. Część z ilustracji stanowi reprodukcje istniejących religijnych dzieł malarskich. Niektóre świąteczne kartki religijne ozdobiliśmy brokatem, ewentualnie folią metalizowaną w kolorze srebrnym lub złotym.


 

Kartki świąteczne religijne przekazują radość z narodzin Jezusa

Boże Narodzenie jest symboliczną pamiątką po przyjściu na świat Chrystusa. W noc wigilijną, w skromnej stajence narodził się Ten, który później odkupił na Krzyżu grzechy tego świata. Jego przyjście na świat zwiastowała gwiazda betlejemska. Dzięki jej światłu zgromadzili się wokół Dzieciątka okoliczni pasterze, a niedługo później przybyli Trzej Królowe ze swoimi darami. Nasze religijne kartki świąteczne zawierają dobrej jakości, realistyczne reprodukcje, które przedstawiają te sceny. Przypominają nam o znaczeniu święta Bożego Narodzenia, a pozostawione przez nas miejsce na własnoręczne wpisanie życzeń sprawia, że religijne kartki świąteczne staja się przesyłką bardzo osobistą . Wysyłanie świątecznych życzeń za pomocą jednej z naszych kartek jest równoznaczne z przekazaniem bliskiemu radosnej wiadomości o ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu.

 

Kartki świąteczne religijne również w biznesie

Kartki świąteczne religijne z miejscem na wpisanie życzeń nie tylko przekazują naszą radość z narodzin Jezusa, ale również dają możliwość spersonalizowania przekazu związanego z tym wydarzeniem. Wysyłając kartki nawet na dużą odległość mamy okazję wspólnie przeżywać te najbardziej nastrojowe dni w roku. Kartki świąteczne religijne z własnoręcznie wpisanymi życzeniami to sposób na okazanie innym ludziom, jak są dla nas ważni. Przekłada się to również na sferę zawodową, gdyż można je użyć jako kartki firmowe, które otrzymają od nas pracownicy, klienci i partnerzy. Dzięki nim dowiedzą się, jak wielkie znaczenia mają dla nas kontakty z nimi, co na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy i wzmocni istniejące więzy.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie