Wyszukiwarka (3 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Tanie Kartki Wielkanocne

Kartki wielkanocne to wspaniały gest, gdyż wysłanie jej oznacza, że nadawca w przedświątecznym rozgardiaszu pomyślał o osobie obdarowanej, dokonał wyboru upominku i - w przypadku kartek z gotowymi życzeniami - odpowiednio dobrał treść wpisu. Kartki wielkanocne zgodne są z duchem świąt, mają łączyć ludzi i dawać im nadzieję na szczęśliwe życie. Zmartwychwstanie Pańskie mówi nam, nie ma wyroków ostatecznych i nawet w przypadku beznadziejnej sytuacji trzeba mieć nadzieję. W wysyłaniu kartek najważniejszy jest znak, że pamiętamy o odbiorcy i dobrze mu życzymy.


Tanie kartki wielkanocne dla firm

Kartki wielkanocne są świadectwem dbałości przedsiębiorstwa o dobre kontakty z pracownikami, partnerami i klientami. Mają ogromny  wpływ na wizerunek firmy sygnalizując, że ważne są dla Państwa mocne więzi i przyjazna atmosfera w biznesie. Nasze Wydawnictwo przygotowało z myślą o firmach tanie kartki wielkanocne po bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwszy kwartał roku jest trudnym okresem w życiu finansowym większości firm. Z drugiej strony popieramy każdą prospołeczną politykę biznesu, do której zaliczamy włączenie się w tradycję świąt Wielkiej Nocy. Stąd wzięła się nasza oferta, którą są tanie kartki wielkanocne. To prawdziwa okazja dla kupującego. Znaleźć wśród nich można kartki prostokątne poziome i pionowe, a także kwadratowe. Tanie kartki wielkanocne uszlachetniono wybiórczo lakierem UV, złoceniami i brokatem.

Pięknie zdobione tanie kartki wielkanocne ze świątecznym przesłaniem

Złocone i srebrzone lub lśniące brokatem tanie kartki wielkanocne niosą przesłanie świątecznej radości z odrodzenia, miłości oraz szacunku do drugiego człowieka. Nasze życzenia umieszczone są na pięknie ozdobionym kartoniku, którego otrzymanie sprawi przyjemność adresatowi i uzmysłowi mu, że w gorącym okresie przedświątecznych przygotowań Państwa firma pamiętała o nim i udowadnia w ten sposób, że odbiorca życzeń jest dla niej ważną osobą.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie