Wyszukiwarka (102 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dzień Nauczyciela

Obchodzony 14 października Dzień Edukacji Narodowej, znany też jako Dzień Nauczyciela to czas, w którym uczniowie oraz rodzice dziękują nauczycielom i wychowawcom za ich pracę. Nauczyciele pokazują dzieciom świat, pomagają rozwijać ich pasje i talenty, są dla nich wsparciem i inspiracją. Warto im za to podziękować. Jeśli zastanawiacie się, co podarować, by prezenty nie były zbyt zobowiązujące, zastanówcie się nad zakupem kartki na Dzień Nauczyciela z życzeniami i podziękowaniami, która może też być wspaniałym dodatkiem do prezentu wręczanego przez całą klasę.


Co powinny zawierać kartki na Dzień Nauczyciela?

Kartki na Dzień Nauczyciela z podziękowaniami za ich pracę wręczamy lub wysyłamy 14 października w Dzień Edukacji Narodowej. Święto to Jest okazją do wyrażenia wdzięczności za trud nauczania. Nadawcami mogą być uczniowie, ale też ich rodzice, gdyż nie ma co do tego wątpliwości, że praca nauczycieli posiada ogromne znaczenie w życiu tak jednych, jak i drugich. Kartki na Dzień Nauczyciela oprócz podziękowań za ich pracę mogą też zawierać życzenia. Czego należy życzyć nauczycielom? Przede wszystkim sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, zadowolenia z czasu spędzanego z uczniami oraz tego, by ich wysiłek nie szedł na marne i wiedza, którą przekazują, trafiała wprost do uczniowskich głów.

Kartki na Dzień Nauczyciela to miła pamiątka

Kartki na Dzień Nauczyciela za każdym razem są miłą pamiątką dla nauczycieli i wychowawców. Stanowią świadectwo, że dzieci doceniają ich wysiłek i mają świadomość własnych ułomności. Kartki na Dzień Nauczyciela powinny zawierać nie tylko podziękowania, ale również zobowiązanie uczniów do rzetelnej pracy. Kartka od całej klasy lub indywidualnej osoby sprawi, że nauczyciel będzie z sentymentem wspomniał swoich wychowanków. Nasze kartki przeważnie utrzymane są w kolorowym, "szkolnym" stylu. Uwidoczniona jest na nich tablica lub inne kojarzące się ze szkołą akcesoria. Taka kartka może być trafionym dodatkiem do prezentu wręczanego przez całą klasę lub osobistym podziękowaniem od pojedynczego ucznia.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie