Wyszukiwarka (27 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki Premium

Kartki wielkanocne premium z miejscem na wpisanie życzeń posiadają charakterystyczny kształt kwadratowych karnetów. Wykonane są różnymi technikami graficznymi, których zastosowanie pozwoliło stworzyć efektowną estetykę o wyważonej stylistyce. Wszystkie kartki wielkanocne premium łączy ze sobą tematyka Świąt Wielkiej Nocy. Wśród najsilniejszych w swojej wymowie i najczęściej występujących na kartach symboli związanych z tymi świętami są pisanki jako siła życia i jego stałe odradzanie się. Te stonowane ilustracje udekorowane zostały lakierem wybiórczym UV, dzięki któremu uzyskały połysk i głębię barw.


Kartki wielkanocne premium z własnoręcznymi życzeniami

Karty wielkanocne premium to oryginalne karnety świąteczne z pozostawionym wewnątrz pustym miejscem przeznaczonym na własnoręczne wpisanie życzeń. Dzięki temu kartki nabierają bardziej osobistego charakteru i są ciepło przyjmowane przez adresata, z którym podzielić się chcemy radością z wiosennego święta. Kartki wielkanocne premium przypominają o Zmartwychwstaniu jako ukoronowaniu odkupienia naszych grzechów i męczeńskiej śmierci Jezusa. To symbol spełniających się marzeń o lepszym życiu i wołanie do nietracenia nadziei tym bardziej, że czas wiosny sprzyja snuciu optymistycznych planów na przyszłość. Kartki pozytywnie wyróżniają się na tle przekazów rozsyłanych pocztą elektroniczną i SMS-ami. Ukazują stosunek nadawcy do tradycji i do osoby, do której adresowane są życzenia. Niosą informację, że w okresie przedświątecznej gorączki nie zapomnieliśmy o odbiorcy życzeń, wybraliśmy karnet o odpowiedniej estetyce i wypełniliśmy go treścią.

Kartki wielkanocne premium w marketingu

Kartki wielkanocne premiumwykorzystywane są często przez firmy do akcji wysyłania życzeń pracownikom, partnerom biznesowym i klientom. Jest to dowód na to, że przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do kształtowania relacji międzyludzkich i jego kierownictwu zależy na tworzeniu pozytywnego wizerunku zarówno w oczach klientów, jak i w otoczeniu biznesowym. Uważamy, że kartki wielkanocne premium z ręcznie napisanymi życzeniami są szczególnym dowodem osobistego zaangażowania, co zawsze pozytywnie oceniane jest przez odbiorców.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie