Wyszukiwarka (6 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia na ślub, czyli na najważniejszy dzień w życiu wielu par, to niezbędny element tej uroczystości. Chcemy, by nasza bliższa i dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi, na których najbardziej nam zależy, towarzyszyli nam w tych podniosłych chwilach i stali się świadkami początku nowego okresu w naszym życiu. Ktoś przecież kiedyś powiedział, że szczęście najlepiej smakuje, gdy jest dzielone z innymi. Dlatego zaproszenia na ślub pomogą nam zawiadomić osoby, które chcielibyśmy zobaczyć na uroczystości o tym, gdzie i kiedy ma się ona odbyć.


Zaproszenia ślubne ważnym elementem uroczystości

Ślub jest bardzo istotnym wydarzeniem każdej kobiety i mężczyzny. Piękna ceremonia, a później uroczyste przyjęcie weselne pozostają na długo w pamięci, zarówno Państwa Młodych, jak i osób zaproszonych. Jednak zanim te piękne chwile nastąpią, goście z odpowiednim wyprzedzeniem otrzymują zaproszenia ślubne z rąk przyszłych małżonków. Dlaczego ten mały kawałek papieru jest ważny i powinien być wyjątkowy? Zaproszenia ślubne pełnią dwie ważne funkcje: po pierwsze informują o tym gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość, pod drugie, w przypadku gdy planujemy przyjęcie weselne, umożliwiają zaproszenie na nie wybranych gości. Ułatwia to bardzo organizację imprezy: transport, noclegi, a wreszcie rezerwację miejsc w restauracji.

Zaproszenia na ślub ważną pamiątką po latach

Zaproszenia na ślub muszą posiadać odpowiednio gustowny wygląd. Osoba, które je otrzyma już na pierwszy rzut oka pozna, jak wielką wagę przykładamy do tej uroczystości i jak ważna jest dla nas obecność zaproszonej osoby. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór odpowiednich karnetów i tylko od Waszego gustu zależy, na jaki wzór się zdecydujecie. Nie należy zapominać o tym, że właśnie zaproszenia na ślub staną się po latach, obok zdjęć i filmów, cenną pamiątka po tych ważnych w życiu chwilach. Dlatego warto zadbać o to, by dokonać odpowiedniego wyboru karnetu

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie