Wyszukiwarka (130 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dla niego

Nasze kartki urodzinowe dla mężczyzny będą odpowiadały na pewno wszystkim panom. Dobrze dobrane celnie trafią w męski gust i upodobania. Obszary zainteresowań oraz wrażliwości kobiet i mężczyzn są nieco inne, tak jak ich poczucie piękna i estetyki. Przeprowadzony w naszym katalogu podział na płeć nie jest więc przejawem nierównego ich traktowania, a chęcią właściwego dopasowania produktów do upodobań każdej z grup odbiorców. Panuje przekonanie, że mężczyźni  lubią prezenty praktyczne.  Tymczasem kobiety zawsze próbują znaleźć coś niepowtarzalnego i wyjątkowego.


Kartki z okazji urodzin dla panów

Kartki z okazji urodzin dla panów sprawdzą się jako kartki dla faceta, chłopaka, ojca czy przyjaciela. Nic więc dziwnego, że są nieco inne od tych, które wręczamy bliskiej nam kobiecie. Życzenia urodzinowe możecie Państwo napisać osobiście  lub zdać się na inwencję naszych autorów, których teksty umieściliśmy wewnątrz  karnetów w postaci gotowego nadruku. Istotniejszym problemem jest wybór odpowiedniej, pasującej do okazji i osoby jubilata grafiki. W naszej ofercie znajdują się kartki z okazji urodzin dla panów z liczbą określającą wagę okrągłej rocznicy, akcenty nawiązujące do sportu, motoryzacji czy innych upodobań jubilata lub solenizanta. Warto mieć świadomość, że najważniejsze w takich przypadkach są emocje, które kartki mają przekazywać.

Kartki urodzinowe dla facetów

Znajdziecie więc Państwo również kartki urodzinowe dla facetów pełne humoru, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy adresata życzeń. Kartki urodzinowe dla facetów z własnego kręgu towarzyskiego lub z pracy  stworzono z przymrużeniem oka tak, aby wnosiły życzliwy humor i nakłaniały do dobrej zabawy. Chcemy przecież, by nasz jubilat dobrze się czuł w dniu swojego święta, a przy okazji cieszył się z tego, że o nim pamiętaliśmy.

W ofercie Hurtowni Czachorowski kartki urodzinowe dla mężczyzny zajmują dużo miejsca. Oprócz własnych produkcji posiadamy wzory autorstwa tak znanych na rynku wytwórców, jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych. 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie