Wyszukiwarka (160 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Imieniny

Kartki imieninowe, których duży wybór znajduje się w katalogu sklepu to tradycyjny i sprawdzony pomysł na złożenie życzeń solenizantowi. Imieniny to obyczaj nierozerwalnie związany z naszą tradycją. Jest to dzień obchodów poświęconych katolickiemu świętemu lub błogosławionemu przypisany do konkretnej daty w kalendarzu. To również osobiste święto każdego z nas. Zwyczaj świętowania imienin przyjął się na ziemiach polskich pod koniec XVII wieku i przywędrował z Zachodu. Do dziś są w naszym kraju niezwykle popularną okazją do świętowania.


 Kartki imieninowe pamiątkami na długi czas

Kartki imieninowe cechuje estetyczny wygląd, który powinien odpowiadać gustowi, wiekowi i pozycji solenizanta. Zawierają również dobrze konweniujący z okazją tekst życzeń, więc kupując u nas kartkę pozostaje Państwu jedynie dołączyć do niej stosowny prezent.  W czasach dominujących w komunikacji miedzy ludźmi środków elektronicznych coraz częściej życzenia przekazywane są SMS-em lub e-mailem. Kartki imieninowe są nośnikiem znacznie bardziej eleganckim i świadczącym o naszym szacunku do solenizanta. Ponadto cyfrowe życzenia po jakimś czasie zostaną skasowane i ulegną zapomnieniu, natomiast  wysłane przez nas kartki na wiele lat staną się świadectwem pamięci o adresacie.

Kartki z okazji imienin dla każdego solenizanta

Kartki z okazji imienin w naszym sklepie adresowane są do różnych grup wiekowych. W katalogu znajdziecie Państwo zarówno wzory z zabawnymi życzeniami dla rówieśników i osób obdarzonych poczuciem humoru, jak i poważniejsze, bardziej oficjalne, ilustrowane np. bukietami kwiatów. Takie kartki z okazji imienin przeznaczone są dla solenizantów starszych lub szczególnie szanowanych w środowisku. Hurtownia Wydawnictwa Czachorowski posiada bogatą kolekcję kartek imieninowych dla kobiet, mężczyzn oraz wzorów uniwersalnych. Możemy zaproponować kartki z okazji imienin m.in. firm: Pan Dragon, Kartki z Kotkiem, Kukartka, czy Maja, wśród których znajdują się wykonane różnymi technikami wzory tradycyjne, jak i cechujące się humorem, które przypadną do gustu każdemu solenizantowi. 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie