Wyszukiwarka (130 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Roczek

Kartki na pierwsze urodziny popularnie zwanymi roczkiem związane są z doniosłym wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Po raz pierwszy rodzina obchodzić będzie urodziny, których najważniejszy uczestnik ukończył dwunasty miesiąc życia. Roczek w naszej tradycji to impreza na wyraz radosna. W dniu tym podsumowujemy cały okres niemowlęctwa i cieszymy się, że maluch wchodzi w następny etap życia. Przyjęcie w gronie najbliższych to święto całej rodziny. Nic więc dziwnego, że staramy się, aby kartki na pierwsze urodziny cechowała wzorowa i niebanalna estetyka.


Kartki na Roczek z życzeniami

Treść życzeń składanych z okazji Roczku jest bardzo ważna. To nieważne, że jubilat nie umie jeszcze czytać. Nastąpi to na pewno za kilka lat, a może dopiero w dorosłym życiu na serio zainteresuje się swoją historią.  Wtedy dowie się jakie treści zawierają ofiarowane mu niegdyś kartki na Roczek, czego mu życzyliście i w jakiej formie te życzenia zostały przekazane. Jeżeli nie wiecie, co na napisać spieszymy z pomocą - na naszych kartkach umieściliśmy stosowne, dobrze zredagowane teksty wydrukowane odpowiednią czcionką. Ich treść i wygląd dostosowaliśmy do wagi i znaczenia pierwszych urodzin. W naszym katalogu bez trudu znajdziecie piękne kartki na Roczek z odpowiadającym Wam tekstem powinszowań.

Kartki urodzinowe na Roczek

Nasze kartki urodzinowe na Roczek stanowią sporą grupę starannie dobranych produktów. Ich wygląd dostosowaliśmy do charakteru tej specjalnej okazji. Dekoracje graficzne są odpowiednie do możliwości percepcyjnych małego dziecka. Na kartce znajduje się wszystko to, co szczególnie interesuje każdego maluszka - rysunki roślin i zwierząt oraz wizerunki dobrze już znanych maluchowi zabawek. Warto więc poświęcić czas i obejrzeć zasoby naszego sklepu, aby wybrać kartkę, która najbardziej zachwyci małego jubilata. Nie zapominajmy również o tym, że kartki urodzinowe na roczek ustawione na kredensie lub w odpowiedniej oprawie powieszone na ścianie stanowić mogą niebanalną ozdobę mieszkania. Z tego powodu warto też poznać gust rodziców dziecka.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie