Wyszukiwarka (813 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki okolicznościowe

W kategorii "Kartki okolicznościowe" posiadamy bardzo szeroki wybór kartek poświęconych każdej możliwej okazji: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela, Dni Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, pierwsza Komunia Św., Walentynki czy życzenia na zakończenie roku szkolnego. Bogactwo wzorów i różnorodna stylistyka oferowanych przez nas produktów umożliwia znalezienie w sklepie kartki na dowolną okazję. Trendy i mody stale się zmieniają, więc staramy się wprowadzać nowe rozwiązania. Co tydzień znajdziecie na naszej stronie nowe wzory kartek.

 


Oferujemy kartki na następujące okazje:

·         Dla Mamy i Taty. Kartki na Dzień Matki wręczamy w dniu 26 maja w celu podziękowania Mamie za trud wychowania, opieki i włożone w nie serce. Kartki na Dzień Ojca są sposobem, aby 23 czerwca przekazać Tacie życzenia, który jest w naszym życiu również wyjątkową osobą.

·         Dzień Babci i Dziadka. Kartki na Dzień Babci i kartki na Dzień Dziadka wręczmy 21 i 22 stycznia. Stanowią idealną okazję do tego, aby każdy wnuk i wnuczka wyrazili swoją wdzięczność za miłość i troskę, jakimi są przez nich obdarzani.

·         Dzień Chłopaka. Kartki na Dzień Chłopaka to pierwszorzędny sposób na okazanie swojej sympatii nawet chłopcu, z którym nie tworzycie jeszcze pary. Czujesz coś do niego, ale powstrzymujesz się przed okazywaniem uczuć? Pomoże Ci w tym nasza kartka.

·         Dzień Dziecka. Kartki na Dzień Dziecka śmieszne, interesujące, z ulubionymi bohaterami z filmów animowanych wręczane w dniu 1 czerwca mogą być przyjemnym dodatkiem do większych lub mniejszych prezentów.

·         Dzień Kobiet. Kartki na Dzień Kobiet wysyłamy lub osobiście wręczmy, by przekazać paniom nasze uczucia i wyrazy wdzięczności za ich obecność w naszym życiu. Matkom dziękujemy za opiekę i wychowanie, żonom za miłość i wspólne podejmowanie rodzinnych obowiązków, siostrom za lojalność i siostrzane uczucia, partnerkom i narzeczonym za chęć spędzenia z nami wspólnego życia.

·         Dzień Nauczyciela. Kartki na Dzień Nauczyciela z podziękowaniami za ich pracę wręczamy lub wysyłamy 14 października w Dzień Edukacji Narodowej. Święto to jest okazją do wyrażenia wdzięczności za trud nauczania. Nadawcami mogą być uczniowie, ale też ich rodzice, gdyż praca nauczycieli posiada ogromne znaczenie w życiu tak jednych, jak i drugich.

·         Kartki Komunijne z odpowiednimi życzeniami są niezwykle istotnym upominkiem, gdyż w dniu tym dziecko otrzymuje jeden z najważniejszych sakramentów. To niezwykle ważne wydarzenie również dla całej rodziny dziecka, łącznie z jego rodzicami chrzestnymi.

·         Walentynki. Kartki walentynkowe informują o stanie naszych uczuć i wywołują uśmiech, a często też mocniejsze bicie serca osoby obdarowanej. 14 luty kojarzy się nam ze świętem zakochanych. Jest to doskonała okazja, by przekazać informację odbiorcy kartki o swoich skierowanych w jego stronę uczuciach.

·         Zakończenie roku szkolnego. Kartki na zakończenie roku szkolnego najlepiej wręczać osobiście nauczycielom w trakcie uroczystości zamykającej kolejny etap naszej edukacji. To okazja do podziękowania im za całoroczny trud nauczania.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie