Wyszukiwarka (62 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Wyprzedaż

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Podziękowania i Gratulacje

Kartki z podziękowaniami

Podziękowania możemy przekazać w różny sposób. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie do tego celu naszych kart. Wyrazy wdzięczności na kartce z odpowiednią oprawą graficzną na pewno mają większą moc niż podziękowania ustne. Słowo pojawia się i ulatuje, kartka natomiast zostaje, co czyni ją trwałym wyrazem naszej wdzięczności, a dla adresata świadectwem, że jego dobry uczynek czy działalność została zauważona i właściwie doceniona.

Kartki z podziękowaniami na każdą okazję

Karty z podziękowaniami znajdą swoje miejsce w niemal wszystkich sferach naszego życia. Znajomemu możemy okazać wdzięczność za okazane wsparcie przy załatwianiu jakiejś trudnej sprawy, promotorowi za wskazówki przy pisaniu pracy, czy wreszcie lekarzowi za dobrą opiekę i trafną diagnozę. Dziękować możemy rodzicom za udzieloną pomoc w ważnej chwili, czy wychowawcy dziecka na zakończenie szkolnej nauki. Wybór odpowiedniego wzoru karty z naszego sklepu na pewno wzmocni ten przekaz.

Kartki z podziękowaniami w firmie

Karty z podziękowaniami znajdą zastosowanie w miejscu pracy. To świetny sposób na wyrażenie wdzięczności za wieloletnią pracę osobie odchodzącej na emeryturę, zespołowi, który w wyjątkowy sposób przyczynił się do sukcesu firmy, czy koledze przenoszącego się do innego działu. Korzystanie z kartek z podziękowaniami cementuje więzi społeczne i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.