Wyszukiwarka (105 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Podziękowania i Gratulacje

Kartki z podziękowaniami znajdą zastosowanie w niemal wszystkich sferach naszego życia. To doskonały sposób na okazanie wdzięczności za okazaną uprzejmość, pomoc udzieloną w ważnych dla nas sprawach czy wskazówki, dzięki którym rozwiązaliśmy jakiś problem. Wyrazy wdzięczności na kartce z odpowiednią oprawą graficzną na pewno mają większą moc niż podziękowania ustne. Kartki z gratulacjami są praktyczną pamiątką, gdyż każdy sukces jest powodem do wysłania osobie bliskiej wyrazów uznania.


Kartki z podziękowaniami na każdą okazję

Kartki z podziękowaniami niezależnie od powodu, z jakiego są wręczane, to prezent znacznie bardziej wymowny niż wiele wypowiedzianych słów. Taki podarunek nie tylko pomoże nam wyrazić nasze podziękowanie, ale stanie się również pamiątką przypominającą przez wiele lat o naszej wdzięczności.

Kartki z podziękowaniami znajdą zastosowanie w miejscu pracy. Są dobrym pomysłem na wyrażenie podziękowań za wieloletnią pracę koleżance lub koledze odchodzącym na emeryturę, zespołowi, który w wyjątkowy sposób przyczynił się do sukcesu firmy, czy zasłużonemu pracownikowi przenoszącemu się do innego pracodawcy. Korzystanie z takich kartek wzmacnia więzi w kolektywie i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Dla kogo kartki z gratulacjami?

Spektrum zastosowań kartki z gratulacyjnym jest niezmiernie szerokie i obejmuje wiele okazji, np. rocznicę ślubu, urodzenie dziecka, przejście na emeryturę, zdanie matury, awans zawodowy czy zwycięstwo w zawodach sportowych. Istnieje wiele momentów w naszym życiu, w którym pragniemy złożyć gratulacje osobie, którą lubimy, poważamy lub kochamy. Kartki z gratulacjami w naszym sklepie umożliwiają okazanie naszej radości z osiągniętego sukcesu lub szczęśliwego wydarzenia, którego głównym bohaterem jest nasz bliski lub przyjaciel. To kartki bardzo eleganckie i stonowane, a także barwne, pełne życia z motywami kwiatów. Jedne i drugie będą zapewne piękną pamiątką dla osób, które je otrzymają.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie