Wyszukiwarka (14 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki biznesowe

Okres świąt Wielkiej Nocy to czas, w którym składamy płynące z serca życzenia wszystkim najbliższym. Jeżeli jesteście Państwo właścicielami firmy lub odpowiadacie za jej funkcjonowanie, powinniście zdawać sobie sprawę z tego, że ograniczenie się jedynie do członków rodziny i najbliższych przyjaciół z biznesowego punktu widzenia jest błędem. Piękne kartki wielkanocne biznesowe z odpowiednio zredagowanym przez nas tekstem życzeń wysłane pracownikom lub partnerom biznesowym pozytywnie wpłyną na ich postrzeganie Państwa przedsiębiorstwa i przełamią czysto służbowy charakter kontaktów.


Kartki wielkanocne biznesowe elementem marketingu

Wielkanoc to czas radosny, budzi się natura, a świat nabiera wiosennych barw. Cieszmy się tym odrodzeniem nie tylko z najbliższą rodziną przy świątecznym stole, ale także z tymi, z którymi stykamy się w pracy na co dzień. Kartki wielkanocne biznesowe sprzyjać będą podtrzymaniu więzi z pracownikami i kontrahentami. Organizując akcję wysyłania kartek okażecie Państwo, że nawet w gorączce przedświątecznych przygotowań do świętowania pamiętacie o nich i chcecie wspólnie cieszyć się cudem Zmartwychwstania. Kartki wielkanocne biznesowe świadczą o kulturze firmy i przekazują adresatowi wiadomość, że jest dla niej osobą ważną i nadawcy zależy na dobrych relacjach. Przesyłanie przez Państwo życzeń wywołuje pozytywny odbiór oraz tworzy efekt zobowiązania do wzajemności, który zaprocentować może w kontaktach biznesowych.

Kartki wielkanocne biznesowe z gotowymi życzeniami

Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu i druku kartek na święta. Robimy wszystko, by każda z nich była piękna i zachwycała swoim wyglądem. Dużo uwagi poświęcamy kartkom przeznaczonym dla firm, ponieważ naszą ambicją jest pokazanie, że nawet kartki wielkanocne biznesowe mogą odznaczać się wysokimi walorami estetycznym. Dlatego do wykonania wszystkich wzorów wykorzystujemy wysokiej klasy papier oraz różnorodne techniki drukarskie, które gwarantują precyzję i świetny wygląd kartek. Nasze kartki wielkanocne biznesowe posiadają jeszcze jedną zaletę - nadrukowane gotowe życzenia, więc praca nadawcy ogranicza się jedynie do złożenia podpisu.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie