Wyszukiwarka (199 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Urodziny dziecięce

Kartki z okazji urodzin dziecka wręczmy małemu jubilatowi w kolejną rocznicę jego przyjścia na świat. Nie ma w tym nic dziwnego, że dzieci chętnie obchodzą to swoje święto odliczając niecierpliwie czas, gdy staną się wreszcie dorosłe, co zawsze jest marzeniem każdego maluszka.  Uroczystość ta wiąże się również z przyjemnym zwyczajem wręczania dziecku prezentów. Kartki z okazji urodzin dziecka będą do nich doskonałym załącznikiem.


Życzenia urodzinowe dla dzieci

Życzenia urodzinowe dla dzieci są dość kłopotliwe do samodzielnego napisania. Tekst powinien być łatwy do zrozumienia, przekazywać jasne treści i mieć atrakcyjna, najlepiej wierszowaną formę. Dlatego nasze kartki z okazji urodzin dziecka posiadają już wydrukowane życzenia, które starannie wybraliśmy, aby ułatwić Państwu to zadanie. Wszystkie teksty są proste, tchną pozytywnymi uczuciami wobec maleńkiego jubilata. Przyznajcie, że nie sposób nie podpisać się pod takim wierszykiem:

Jest tort, rodzina oraz przyjaciele. Wszyscy Ci będą składać życzeń wiele

Przyjmij więc życzenia szczere: niech Ci szczęście sprzyja

I nic co dobre nigdy nie omija.

Kartki na urodziny dziecka - wybór w naszym sklepie

Kartki na urodziny dziecka różnią się od tych, które wysyłamy osobom dorosłym. Oficjalna symbolika nie przemówi do małoletniego jubilata tak jak elementy graficzne, które są mu dobrze znane z kreskówek i książeczek. Dlatego nasze kartki na urodziny dziecka posiadają bogaty wybór postaci i sytuacji, z którymi dziecko łatwo może się utożsamić. Obok tradycyjnych wizerunków zabawek i przytulanek na naszych kartkach goszczą również znane postaci z rysunkowych filmów, które nasi milusińscy dobrze znają i kochają.

W Hurtowni Czachorowski znajdziecie Państwo kartki na urodziny dziecka w dużym wyborze. Oprócz własnych produkcji posiadamy wzory autorstwa tak znanych na rynku wytwórców, jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie