Wyszukiwarka (3 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Karneciki do prezentów

Karneciki do prezentów pod choinkę spełniają podwójną rolę: po pierwsze informują, kto jest odbiorcą prezentu, po drugie dają możliwość Mikołajowi skierowania kilku słów do osoby obdarowanej. Nie chodzi tu o życzenia świąteczne, a raczej o wskazówkę na przyszłość i podziękowanie za cały mijający rok. Karneciki do prezentów docenią przede wszystkim członkowie licznych, obdarzonych potomstwem rodzin.

Te niewielkie kartoniki pozwalają oznaczyć dla kogo przeznaczona jest każda z paczek.


 Karneciki do świątecznych prezentów

Karneciki do świątecznych prezentów odgrywają ważną rolę w czasie wigilijnego wieczoru. Dzięki tym niewielkim, kolorowym gadżetom z eleganckiego kartonu stos prezentów pod choinką jest jedynie źródłem radości i ekscytacji, a nie powodem do zastanawiania się, czy rozpoznacie przeznaczone dla Was paczuszki. Karneciki do prezentów oprócz swojej porządkującej funkcji umożliwiającej wpisanie imienia osoby obdarowanej przez Mikołaja, pozwalają dodatkowo na umieszczenie kilku słów. Nie muszą to być życzenia, a raczej wskazówki dla dziecka, których trzymać się powinno przez cały następny rok. Karneciki do świątecznych prezentów mają gustowną, nawiązującą do wigilijnej tradycji oprawę graficzną. To bardzo ważny i logistycznie uzasadniony dodatek do paczki, w której znajduje się wspaniała niespodzianka.

Karneciki do prezentów przy innych okazjach

Karneciki do prezentów bez wątpienia przydadzą się też na przykład w dniu imienin Mikołaja. Ozdobione podobizną legendarnego biskupa-darczyńcy karneciki z wesołym wpisem na pewno uatrakcyjnią mikołajkowy upominek. Karneciki do prezentów sprawdzą się też na pewno w miejscu pracy, w czasie imprez połączonych z wręczaniem większej ilości osób upominków i nagród. To elegancki i praktyczny dodatek do wszelkiego rodzaju prezentów, a kilka ciepłych słów napisanych w karnecie na pewno sprawi obdarowanemu przyjemność.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie