Wyszukiwarka (23 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki Premium

Kartki wielkanocne premium wykonane są różnymi technikami graficznymi, których zastosowanie przyniosło efektowną estetykę i wyważoną stylistykę karnetów. Wszystkie łączy ze sobą tematyka Świąt Wielkiej Nocy. Wśród najsilniejszych w swojej wymowie elementów składających się na symbolikę tego święta znajdują się jaja. Pisanki na naszych kartkach oznaczają siłę życia i jego stałe odradzanie się. Te stonowane obrazy udekorowane zostały przez nas lakierem wybiórczym UV, dzięki któremu ich fragmenty uzyskały połysk.


Kartki wielkanocne premium o wysokim standardzie

Karty wielkanocne premium są oryginalnymi, kwadratowymi kartami świątecznymi z wydrukowanymi wewnątrz życzeniami. Oprócz tradycyjnych pisanek znajdziemy na nich równie tradycyjne żółte kurczaczki i wiosenne, różnobarwne kwiaty. Kartki wielkanocne premium przypominają o Zmartwychwstaniu jako ukoronowaniu odkupienia naszych grzechów i męczeńskiej śmierci Jezusa. To symbol spełniających się marzeń o lepszym życiu i wołanie do nietracenia nadziei. Okres wiosny sprzyja bowiem snuciu optymistycznych planów oraz ich realizacji.

Kartki wielkanocne premium jako kartki firmowe

Kartki wielkanocne premium łatwo mogą zostać przekształcone w firmowe karty świąteczne. Umieściliśmy na nich teksty życzeń, więc przygotowanie ich do wysyłki jest sprawą prostą - wystarczy umieścić swój podpis lub pieczęć firmy pod życzeniami. Wysłanie do pracowników, klientów czy kontrahentów takich kartek będzie dowodem na to, że przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do kształtowania relacji międzyludzkich i jego kierownictwu zależy na tworzeniu pozytywnego wizerunku na rynku i w otoczeniu biznesowym.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie