Wyszukiwarka (90 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

kartki fundacyjne

Kartki świąteczne fundacyjne z miejscem na wpisanie życzeń umożliwiają podzielenie się z adresatem radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Pozwalają też na własnoręczne wpisanie życzeń skierowanych do konkretnej osoby. Tak spersonalizowany przekaz jest również formą pomocy niesionej organizacji charytatywnej, która wspiera dzieci przebywające na szpitalnym oddziale onkologicznym. Święta Bożego Narodzenia są czasem radości z narodzin Odkupiciela. Kupując kartki świąteczne fundacyjne z miejscem na wpisanie życzeń nie tylko dzielimy się tym uczuciem z adresatami, ale również polepszamy los małych pacjentów.


Kartki świąteczne fundacyjne, czyli biznes z sercem

Kartki świąteczne fundacyjne z miejscem na wpisanie życzeń to dla firm okazja na budowanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami. Wysyłając je informujemy, że są oni dla nas na tyle ważni, że pamiętamy o nich nawet w okresie przedświątecznej gorączki. Wrażenie to potęgują ręcznie wpisane życzenia, w których możemy umieścić pierwiastek osobistych relacji. Zwyczaj wysyłania kartek z okazji Bożego Narodzenia jest bardzo dobrze odbierany w biznesie. Organizując taka akcję powinniśmy mieć świadomość że kartki świąteczne fundacyjne pomagają w zacieśnianiu więzi w obszarze biznesowym, niosą też wsparcie tym, dla których nieobojętny jest los poszkodowanych przez los dzieci.

Kartki świąteczne fundacyjne wspierają cierpiące dzieci

Kartki świąteczne fundacyjne z miejscem na wpisanie życzeń nawiązują do symboliki zbliżających się świąt. Prezentują różne style graficzne, wszystkie też wzbogacone są lakierem wybiórczym UV. Wydrukowaliśmy je na białym, ozdobnym papierze w formie składanych karnetów. Zamawiając kartki przyłączasz się do grona ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro chorych dzieci. Kartki pozwalają nie tylko dzielić się z innymi atmosferą świąt, ale również okazać potrzebującym swoje wsparcie. Kartki świąteczne fundacyjne z miejscem na wpisanie życzeń to znacznie więcej niż staranne wykonanie, ładny wzór, żywe kolory i dobrze zredagowane życzenia. To również piękna idea niosąca dobro. Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą przesłać życzenia świąteczne swoim przyjaciołom, partnerom biznesowym i klientom, jednocześnie wspierając najbardziej potrzebujących.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie