Wyszukiwarka (132 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Wyprzedaż

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Kartki śmieszne, wesołe

Kartki śmieszne i wesołe na różne okazje

Kartki śmieszne i wesołe przeznaczone są dla osób z dużym poczuciem humoru, które bez problemu przyjmą życzenia składane z przymrużeniem oka. Tego rodzaju kartki możemy wysyłać z różnych okazji, m.in. urodzin, imienin, 18-tki, a nawet bez żadnego powodu. Wtedy korzystamy z kartek uniwersalnych, zawierających humorystyczny przekaz w postaci np. sentencji, porad na przyszłość lub innej "życiowej mądrości".

Kartki śmieszne i wesołe gwarancją dobrego nastroju

Kartki śmieszne i wesołe tworzone są różnymi technikami - może być to rysunek, kolaż lub fotografia. Ich najważniejszym celem jest wywołanie uśmiechu adresata i rozbudzenie w nim pozytywnych, przyjaznych uczuć. Kartki te mogą być wysyłane do osób dorosłych, a także do dzieci. Środkami przekazu są: obraz oraz tekst, który jest dobrze dopasowany do tematyki kartki, dowcipny i odpowiednio opracowany graficznie.

Kartki śmieszne i wesołe tylko dla osób z poczuciem humoru

Kartki śmieszne i wesołe to doskonały sposób na poprawienie samopoczucia adresata, wprowadzenia go w dobry nastrój np. przed czekającą imprezą. Musimy jednak zawsze pamiętać: tego rodzaju kartki wysyłamy jedynie do osób, o których poczuciu humoru jesteśmy stuprocentowo przekonani. W przeciwnym wypadku nasza przesyłka może wywołać odwrotny od zamierzonego skutek.