Wyszukiwarka (127 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki śmieszne, wesołe

Kartki śmieszne i wesołe przeznaczone są dla adresatów obdarzonych odpowiednio dużym poczuciem humoru, którzy z radością i uśmiechem zaakceptują życzenia złożone z przymrużeniem oka. Tego rodzaju kartki możecie Państwo wysyłać przy różnych okazjach, takich jak imieniny, urodziny, 18-tki, ślub przyjaciela lub przyjaciółki, z którymi łączą was bliskie więzy, a nawet bez konkretnego powodu. W takim przypadku oferujemy kartki śmieszne i wesołe uniwersalne, które zawierają zabawny przekaz w postaci np. sentencji czy śmiesznych porad życiowych ozdobiony wesołym rysunkiem. 


 Kartki z humorem lekarstwem na dobry nastrój

Kartki z humorem wykonane są różnymi technikami. Szata graficzna  może być zabawnym rysunkiem, kolażem lub fotografią. Wszystkie chwyty są dozwolone, gdyż najważniejszym celem jest wywołanie uśmiechu adresata i rozbudzenie w nim pozytywnych, przyjaznych uczuć. Kartki z humorem warto wziąć po uwagę również w okresie, gdy bliska nam osoba przeżywa kryzys i odrobina uśmiechu na pewno poprawi jej samopoczucie. Kartki mogą być wysyłane do osób dorosłych, a także do dzieci. W ich przypadku środkami przekazu są obraz oraz dowcipny, dobrze dopasowany do tematyki tekst. Wybierając kartki z humorem powinniście Państwo kierować się przede wszystkim upodobaniami odbiorcy oraz jego poczuciem humoru.

Kartki śmieszne i wesołe tylko dla osób z poczuciem humoru

Kartki śmieszne i wesołe to doskonały sposób na poprawienie samopoczucia adresata, wprowadzenia go w dobry nastrój np. przed czekającą imprezą. Pamiętajmy jednak koniecznie o tym, że nie każdego śmieszyć będzie to samo co nas. Dlatego kartki śmieszne i wesołe nie powinny być wysyłane do osób traktujących siebie w sposób poważny i zasadniczy. Nie tylko ich nie rozśmieszą, ale również niewłaściwie odczytają nasze intencje.

Hurtownia Czachorowski oferuje duży wybór kartek z humorem. Oprócz własnych produkcji posiadamy wzory autorstwa tak znanych na rynku wytwórców, jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych. 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie