Wyszukiwarka (216 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

18-stki

Osiemnaste urodziny dla młodzieży wkraczającej w dorosłość są najważniejszym dniem w życiu. Z tej okazji organizowane są liczne huczne zabawy zarówno w domach prywatnych, jak i w klubach i restauracjach. Te chwile dość szybko przemijają, ale pozostają po nich nasze kartki z życzeniami na osiemnastkę, które stanowią doskonałą pamiątkę po tym niezapomnianym dniu. Po wielu latach wywołają na pewno uśmiech na wspomnienie wspaniałej imprezy, jej uczestników i autora życzeń. Kartki z życzeniami na osiemnastkę powinny pokazać, jak wkraczający w dorosłość człowiek jest dla nas ważny.


Kartki na osiemnaste urodziny to trafione dodatki do prezentów

Osiemnastka to nie tylko symboliczne przejście w dorosłe życie. To także pozyskanie nowych praw, a także obowiązków. Warto uczcić ten dzień wyjątkowych urodzin w możliwie najlepszy sposób. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zdobyć coś odpowiedniego. Nie zapominajmy przy tym, że nierozłącznym dodatkiem do prezentów są kartki na osiemnaste urodziny. Aby spełniły swoje zadanie należy wybrać taką, która pasować będzie do osobowości jubilata i przekazywała nasze uczucia i emocje związane z jego świętem. Kartki na osiemnaste  urodziny w naszym sklepie stanowią obszerną ofertę. Są wśród nich egzemplarze pełne energii, humoru i młodzieńczego uroku. Dzięki nim pozostanie w pamięci jubilata ten jakże ważny w jego życiu dzień.

Kartki na osiemnastkę zostają na całe życie

Szeroki wybór kartek z motywami nawiązującymi w poważny lub humorystyczny sposób do wejścia w dorosłość sprawia, że kartki na osiemnastkę są naprawdę wyjątkowe. Jeżeli dobrze rozejrzycie się po naszym sklepie i dokonacie trafionego wyboru gwarantujemy, że jubilat drugiej takiej samej nie otrzyma. Nasze kartki będą się zdecydowanie wyróżniały na tle innych. Po wielu latach w pamięci przyjaciółki lub przyjaciela, syna lub córki  wkraczających dziś w dorosłe życie kartki na osiemnastkę wywołają żywe wspomnienia o Tobie i wspólnie spędzonym czasie.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie