Wyszukiwarka (13 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Sentencje

Do naszego katalogu wprowadziliśmy kartki z sentencjami zakładając, że życie jest tematem niesamowicie rozległym, więc praktycznie każde dzieło poetyckie, literackie i artystyczne koncentruje się na jakimś jego aspekcie. Staje się niejako przy okazji niezwykle bogatym źródłem ciekawych sentencji i aforyzmów. Źródłem, z którego nawet współcześnie obficie korzystają wybitni twórcy kultury. Nasze kartki z sentencjami zawierają cytaty i złote myśli, którymi być może chcielibyście Państwo podzielić się z kimś bliskim.


Kartki z sentencjami w odpowiedniej oprawie

Kartki z sentencjami to upominek jedyny w swoim rodzaju. Zazwyczaj są dość ascetyczne pod względem graficznym, ale za to posiadają tekst skłaniający odbiorcę do refleksji. Wśród sentencji znajdziemy przemyślenia na temat życia, cenne wskazówki pisarzy i filozofów oraz prawdziwe emanacje uczuć. Kartki z sentencjami zawierają teksty wykonane oryginalnymi, stylizowanymi czcionkami, napisane poprawnym i ładnym językiem. Przy każdym cytacie znajdziecie Państwo notatkę informującą kto jest jego autorem.

Kartki z sentencjami - ich rola i znaczenie

Kartki z sentencjami zawierają treści odpowiednie na różne okazje i okoliczności życiowe. Lektura tych tekstów jest zajęciem bardzo wciągającym i zmusza refleksji. Mogą być one informacją lub poradą, opisem uczuć lub filozoficznym przekazem o zawiłościach życia. Dlatego kartki z sentencjami wysyłamy do bliskich nam osób, o których wiemy, że stoją na rozdrożu, mają trudności z podjęciem życiowej decyzji, wpadają w związku z tym w rozpacz i przygnębienie. Przekaz, który niosą zawarte w naszych kartkach cytaty mają być lekarstwem ma rozterki i wskazówką podpowiadającą jak dalej żyć, co jest na świecie ważne, a co nic nie znaczącym blichtrem.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie