Wyszukiwarka (23 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki religijne

Kartki wielkanocne religijne z miejscem na wpisanie życzeń przekazują innym naszą radość ze zmartwychwstania Jezusa. Mogą stać się pociechą dla wątpiących i tych, którzy zagubili sens życia. Wysyłając je ofiarowujemy drugiej osobie wyrazy miłości i nadziei, ale również dzielimy się z nią uczuciami, które budzi w nas Wielkanoc. Kartki wielkanocne religijne pozwalają nawet na dużą odległość wspólnie przeżywać te najważniejsze w roku święta. Ich obchody zbiegają się z początkiem wiosny, więc nasze kartki ozdobione są motywami odradzającej się przyrody, niosącymi nadzieję pomyślnego życia.


Kartki wielkanocne religijne nawiązują do fundamentów wiary

Kartki wielkanocne religijne nawiązują do podstawy wiary chrześcijańskiej. Widoczna na nich postać zmartwychwstałego Jezusa na tle rozkwitającej przyrody mówi nam o narodzinach nowego życia, będących najważniejszym przesłaniem Świąt Wielkiej Nocy. Obecne na ilustracjach baranki i owieczki są symbolem czystości, pokory, niewinności oraz posłuszeństwa. Przypominają o tym, że Jezus swą męczeńską śmiercią odkupił nasze grzechy. Kartki wielkanocne religijne wykonane zostały tradycyjną, realistyczną techniką malarską wzbogaconą lakierem wybiórczym UV lub brokatem. Taki zabieg podkreśla uroczyste przesłanie kartek, dzięki którym przekazać możemy adresatom naszą radość ze Zmartwychwstania i nadzieję na pozytywne zmiany w przyszłości.

Kartki wielkanocne religijne z miejscem na wpisanie życzeń

Kartki wielkanocne religijne inspirują przypominając o znaczeniu tego święta. Wręczenie świątecznych życzeń to przekazanie bliskim ważnego i pięknego przesłania o odradzającym się życiu. Na naszych kartkach z tej serii celowo nie umieściliśmy gotowych tekstów z myślą o osobach, które chciałyby własnoręcznie napisać życzenia. Kartki wielkanocne religijne zawierają wizerunki Jezusa i Jego Drogi Krzyżowej, scenę Zmartwychwstania, postać Baranka. Te i szereg innych symboli związanych ze świętem wprowadzą adresata w odpowiedni nastrój i duchowo przygotują do Wielkiej Niedzieli.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie