Wyszukiwarka (341 produkty)

Podkategorie

Marka

Kartki Świąteczne bez Życzeń

Kartki na Boże Narodzenie są tradycyjnym sposobem na złożenie życzeń rodzinie, przyjaciołom, a także - gdy prowadzimy firmę - partnerom biznesowym. Przygotowanie kartki wymaga większego zaangażowania niż wysłanie SMS-a lub wykonanie telefonu. Chcąc podkreślić ważność chwili i obdarować osoby, na których nam zależy należy zdecydować się na kartki świąteczne z miejscem na wpisanie życzeń. Poza ich walorami plastycznymi i precyzyjnym drukiem pozwalają nam spersonalizować przekaz, czyli napisać życzenia skierowane jedynie do konkretnej osoby. Takie kartki świąteczne posiadają znacznie większą wartość emocjonalną niż kartki z gotowymi życzeniami.


 "Kartki świąteczne bez życzeń" to dział produktów, które podzieliliśmy na następujące grupy:

·         Kartki z brokatem z miejscem na życzenia posiadają doskonały wygląd, dzięki któremu są wyjątkowo atrakcyjnym sposobem na przekazanie życzeń z okazji Bożego Narodzenia. Doskonałe opracowanie graficzne skrzących się wielobarwnie kartek sprawiają, że otrzymanie takiego upominku będzie dla każdego adresata przyjemnym przeżyciem.

·         Kartki religijne z miejscem na życzenia związane są z podstawą wiary chrześcijańskiej - narodzinami Jezusa Chrystusa, który przysłany został przez Ojca w celu odkupienia grzechów wszystkich ludzi. Zawierają klasyczną, realistyczną grafikę przedstawiającą sceny po narodzinach Dzieciątka - Świętą Rodzinę, odwiedziny pasterzy i mędrców ze Wschodu.

·         Kartki premium z miejscem na życzenia to eleganckie karnety ze stonowaną stylistyką, oddającą uroczysty klimat nadchodzących dni i radość z narodzin Odkupiciela. Gustowne zdobienia ze srebrnej lub złotej folii, elementy kompozycji pokryte skrzącym się brokatem - wszystko to ukazuje szacunek do odbiorcy kartek.

·         Kartki biznesowe z miejscem na życzenia wysyłane w okresie świątecznym z kilkoma wierszami własnoręcznie napisanych słów nie tylko sprawią adresatowi przyjemność, ale również będą miały wpływ na jego sposób postrzegania firmy. Kartki biznesowe ocieplą jej wizerunek i sprawiają, że dotychczasowe służbowe relacje nabiorą bardziej osobistego charakteru.

·         Kartki fundacyjne  z miejscem na życzenia to forma pomocy organizacji charytatywnej wspierającej dzieci przebywające na szpitalnym oddziale onkologicznym. Kupując je umożliwiamy działanie ludziom, którym zależy na dobru małych pacjentów.

·         Kartki klasyczne  z miejscem na życzenia zawierają gustowne ilustracje z wizerunkami tradycyjnych symboli związanych ze świętami, często będące reprodukcjami dzieł malarskich. Przekazują adresatowi naszą radość związaną z Bożym Narodzeniem.

·         Kartki kwadratowe z miejscem na życzenia to doskonale opracowane oryginalne karnety drukowane na ozdobnym, białym papierze o podwyższonej sztywności. Prezentują różne style graficzne, których wspólną cechą jest nawiązanie do Świąt Bożego Narodzenia.

·         Kartki z napisami w kilku językach z miejscem na życzenia to sposób na podzielenie się swoją radością z nadchodzących wspaniałych dni z osobami, które nie znają naszego języka. Kartki świąteczne z życzeniami w wielu językach wprowadzają element tradycyjnego świętowania Bożego Narodzenia i przenosi je ponad narodowymi granicami.

·         Tanie kartki świąteczne z miejscem na życzenia to prawdziwa okazja dla kupującego. Znaleźć wśród nich można kartki o różnym rozmiarze i konfiguracji. Tanie kartki świąteczne uszlachetnione są wybiórczo lakierem UV, złoceniami i brokatem, co dodaje im uroczystego charakteru.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie