Wyszukiwarka (113 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenia ogólne

Zaproszenia ogólne przeznaczone na dowolną okazję są istotnym elementem przygotowań do każdej, nawet mało oficjalnej uroczystości. Planując imprezę nietypową, związaną ze szczególnym wydarzeniem, na które organizator chce zaprosić zainteresowane osoby, można do tego celu wykorzystać nasze zaproszenia ogólne dopasowując je do charakteru imprezy. Nie musi być to nawet spotkanie o charakterze towarzyskim. Warto bowiem pomyśleć również o specjalnych okazjach, takich jak np. wręczenie nagrody, mecz sportowy, a nawet ciekawie zaplanowana randka.


Zaproszenia ogólne uniwersalne

Zaproszenia ogólne posiadają zwykle możliwość umieszczania informacji o charakterze imprezy, miejscu jej odbywania się oraz dacie i godzinie rozpoczęcia. Na pewno dla wielu organizatorów pomocą będzie również prośba do adresata o potwierdzenie swojej obecności, co ułatwi bardzo przygotowania. Odnosi się to szczególnie do rezerwacji miejsc, gdy wydarzenie odbyć się ma w lokalu gastronomicznym, lub do przygotowania odpowiedniego transportu w przypadku imprezy o charakterze wyjazdowym. Jest to bardzo wygodna opcja, gdyż takie zaproszenia ogólne sprawiają, że nasza praca sprowadza się jedynie do wpisania konkretnych informacji.

Zaproszenia ogólne - szeroki wybór w naszym sklepie

Zaproszenia ogólne na każdą okazję powinny pasować graficznie do tematyki imprezy. W naszym sklepie można wybrać karnety stworzone różnymi technikami i nawiązujące do wielu okazji: zabawa, rocznica ślubu, chrzciny itd. Bez trudu znajdziecie takie, które będą Wam najbardziej odpowiadały. Wszystkie zaproszenia ogólne wydrukowane zostały na eleganckim, ozdobnym papierze. Nierzadko udekorowane zostały wybiórczym lakierem UV, który nie tylko dodaje połysku fragmentom ilustracji, ale także pogłębia ich barwy. Karnety umożliwiają wpisanie dowolnej informacji na trzeciej stronie, którą z reguły pozostawiliśmy pustą specjalnie na taką okoliczność.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie